Bilgisayarda Xbox uygulamasında konsol kapalıyken açık gözüküyor

cboyn

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
PC'den Xbox uygulamasına bakarken üstteki konsollar kısmına tıkladım.

Eki Görüntüle 2180507

Burada konsol açık olarak gözüküyor ama konsol fişe takılı bile değil. Neden açık olarak gözüküyor olabilir? Dün kontrolcüyü PC'ye bağlamaya çalışırken kontrolcünün üstündeki Xbox logosuna basmıstım ışığı yanmıstı pek alakası olduğunu düsunmuyorum ama ondan dolayı da olabılır mı?

Dosya Ekleri

• 1714254288796.png
    1714254288796.png
    1,2 KB · Görüntüleme: 11
O buton uzaktan bağlantı için. Eğer uzaktan bağlantıyı açtıysan xbox uygulamasında konsol açık kapalı yada beklemede o işaret orda olur. Konsol beklemeye aldıktan sonra fişi çektiysen de beklemede diye yazar oraya tıkladığın zaman.

Dosya Ekleri

• unknown_2024.04.28-01.17.mp4_snapshot_00.08.546.jpg
    unknown_2024.04.28-01.17.mp4_snapshot_00.08.546.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 4
O buton uzaktan bağlantı için. Eğer uzaktan bağlantıyı açtıysan Xbox uygulamasında konsol açık kapalı ya da beklemede o işaret orada olur. Konsol beklemeye aldıktan sonra fişi çektiysen de beklemede diye yazar oraya tıkladığın zaman.

Uzaktan bağlantıyı açmıştım ondan dolayı o zaman. Konsolu kullanmadan uygulamadan falan kapatamam mı uzaktan bağlantıyı?

Uzaktan bağlantıyı açmıştım ondan dolayı o zaman. Konsolu kullanmadan uygulamadan falan kapatamam mı uzaktan bağlantıyı?

Konsoldan kapatabilirsin tekrar. Ama kendi hesabını kullanıyorsan ve konsolu satmayacaksan kapatmana gerek yok. Uzaktan bağlantı ile PC'den veya telefondan oynayabilirsin oyunlarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı