40 TL'ye Asus Notebook'a Soğutucu Tavsiyesi

Daha fazla  
Arkadaşlar Asus marka laptopum internette dolaşırken soğuk fakat CS:GO'ya girdiğimde aşırı derecede ısınmaktadır. İnternette araştırdıklarıma göre aklımda 3-4 tane fikir var. Siz 40 lirayı geçmeyecek soğutucu önerebilir misiniz ? Ses çıkarması önemli değil. Kulaklık taktığım için sesi duymayacağım. Benim için önemli olan bilgisayarı kastırmayacak derece soğutması.

Max. Bütçe 40 liradır. Arkadaşlar lütfen 40 lirayı geçmesin.

Ne 40 liraya ne de 140 liraya dediğin gibi bir soğutucu yok. 40 liraya alacağın soğutucunun vaad ettiği 5-6 derecedir fakat kullandığında 1-2 derece soğuttuğunu görürsün.

40 TL'ye Değilde 80 TL'ye Alabileceğiniz Bir Notebook Soğutucusu Var Ve Mükemmel Soğutuyor. Kendim Kullanıyorum İsmi Deep Cool Multi Core x6 Ben 85 Tlye Aldım İşlemcim 86-90 Derece Gta V'de Oluyordu Bunun Sayesinde 80'nin Üstüne Çıkmadı Hatta 75'e Bile İndiğini Gördüm. Tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı