400.000TL araba önerisi

450 bin TL'ye kadar 160 bin km üst sınır vites fark etmez genç arabası ne olabilir?

Accent era 1.5 CRDI kullanıyorum memnunum.

Accent era 1.5 CRDI kullanıyorum memnunum.

Parçası bol ucuz, su borusu delinmiş 4 ay susuz gezdim. Silindir kapak contasının yandığını petek sıcak üflemeyince öğrendim. 15 20 bin km gittim susuz yüksek devirlerde. Yolda bırakmadı. 3 ay önce sıfır yaptırdım silindir kapak. Güzel güzel biniyorum. Az yakıyor. 2.5 TL yakıyor şehir içi.

2012-2016 1.6 HDi Peugeot 301 veya Citroen C-Elysee bulabilirseniz öneririm. Parçası ucuz ustası çok. Ortalama 2-2.3 TL yakıyor şehir içi. Motor performansı ve sağlamlığı olarak da 1.6 HDi olanlar çok başarılı. Özellikle ara hızlanmaları vs. gerçekten tatmin ediyor.

Daha beter bir de modifiyemi yapacak tenekeye :D

400k fiyata ne bekliyorsun hocam havada uçan denize girince tekneye dönüşen
En azında Tofaş herkesin kullandığı bir arabadır gencinden yaşlısına teneke diyerek aşağılamanız kötü oldu Max 450 demiş Porsche bulma imkanımız yok ya.

400k fiyata ne bekliyorsun hocam havada uçan denize girince tekneye dönüşen
En azında Tofaş herkesin kullandığı bir arabadır gencinden yaşlısına teneke diyerek aşağılamanız kötü oldu Max 450 demiş Porsche bulma imkanımız yok ya.

Aracı aşağılamıyorum, ama doğrusu budur. Tofaş sahibi arkadaşlarımda aynısını söylüyor araba yürüyen ölüm tehlikesi. Teneke.

Geri
Yukarı