400.000TL araç tavsiyesi

Merhaba, bir arkadaşımın ailesi şu anki araçlarını değiştirme kararı aldılar babası alman aracı istiyor fakat alternatiflerde olabilir. Biz bakıyoruz ama tam olarak anlamadığımız için size sorma kararı aldım. Mümkünse 2014-2015'ten aşağı olmayan otomatik veya yarı otomatik hatasız bir araç olmalı. Suv, sedan ve station olabilir. Babası her hafta İzmir ve İstanbul'a gidiyor bu yüzden çok yakmaması gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Biz babamla toplamda 28 tane araç kullandık kimisini kiraladık (çoğu kiralıktı araçların ) kimini alsat yaptık babamla otobanda bastık işte ben bursada yaşıyorum dağa çıktık buzlu yollarda falan en ideai bana tucson geldi hala kullanıyoruz 4x4 çok iyi hiç unutmam ben 50 ile gidiyordum biri arkadan koydu onun aracının önü dağıldı benim arka tamponum sapa sağlam bir çizik o kadar güvenilir ve yol tutuşu güzel testlerini izleyebilirsin.

Biz babamla toplamda 28 tane araç kullandık kimisini kiraladık (çoğu kiralıktı araçların ) kimini alsat yaptık babamla otobanda bastık işte ben bursada yaşıyorum dağa çıktık buzlu yollarda falan en ideai bana tucson geldi hala kullanıyoruz 4x4 çok iyi hiç unutmam ben 50 ile gidiyordum biri arkadan koydu onun aracının önü dağıldı benim arka tamponum sapa sağlam bir çizik o kadar güvenilir ve yol tutuşu güzel testlerini izleyebilirsin.
Ön her zaman dağılır, gayet normal. Önler o kadar sağlam olmuyor yayalar için.

Ön her zaman dağılır, gayet normal. Önler o kadar sağlam olmuyor yayalar için.

Önlerde dağılmadı ben o kazamıda anlatayım 4 yol ağzından ben sola dönecektim çok trafik vardı ve 2 şerit var geceleğin ben döncekken bir araç izin verdi tam geçerken hızlıca geldi 2. şeritteki araç bastı vurdum kapı falan göçtü 2 kapıda benim önde sadece amblemi kırıldı bir de çizikler vardı hee bir de kaput azıcık yamulmuştu sanırım kapı koluna denk geldiğinden yüksek araç çünkü.

Tuscon da güzel araç fakat kendisi BMW ve Audi marka suv araçları daha çok beğeniyor bu yüzden alacağını sanmıyorum.

N11 ve Hepsiburada'da indirimde araba satılıyor. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı