400.000TL her şey dahil Gaming sistem önerisi

Bütçe
400000
Öncelikle bu denli bütçeyle bilgisayar alacak adam muhtemelen profesyonel bir işle uğraşıyordur ve mantıken bunu da belirtmesi lazım. Belirtmediğiniz için konunun trol olmadığını varsayaraktan ben soracağım, hangi amaçla kullanmak için alıyorsunuz?

Hocam bu arada sistemi Gaming gen üzerinden alın çünkü aşırı pahalı İtopya.
Attığım sistemin yanına dediğim ekipmanlarla birlikte muhtemelen 220.000TL civarı gelecek.
Kardeşinize de 180.000TL'ye her şey dahil olacak şekilde:
CARNAGE-4090 / AMD Ryzen 9 7900X / MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E 24G OC 24GB / 32GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Yanına da attığım ekipmanlar.

Teşekkür ederim ilginiz için.

Troll olsa bile böyle bir sistem toplamak çok zevkli olur. Ne için kullanılacak? İş, oyun render vs.

Öncelikle bu denli bütçeyle bilgisayar alacak adam muhtemelen profesyonel bir işle uğraşıyordur ve mantıken bunu da belirtmesi lazım. Belirtmediğiniz için konunun trol olmadığını varsayaraktan ben soracağım, hangi amaçla kullanmak için alıyorsunuz?

UE5 oyun tasarımı, oyun oynamak.

(2 tane al RAM'lerden.)
400 bini dolduramadım. 266 bin oldu.

(2 tane al RAM'lerden.)

Hocam belirtmemişim özür dilerim çok fazla bilgisayarın başında kalıyorum o yüzden oyuncu koltuğu oluyor herhalde böyle kalitelisi bir öneriniz var mı?

Hocam belirtmemişim özür dilerim çok fazla bilgisayarın başında kalıyorum o yüzden oyuncu koltuğu oluyor herhalde böyle kalitelisi bir öneriniz var mı?

(2 tane al RAM'lerden.)

Hocam bunları kim toplıyacak Ankara'dayım herhangi bir mahalle bilgisayarcısına götürmek istemiyorum.

Geri
Yukarı