400-450 arası iyi bir Bilgisayar kasası

500 tl ama gigabyte sumo y modeline bakabilirsin. Çünkü 700w 80+ modüler güç kaynağı var. 5 tane 12cm ve 1 tane 20 cm fanla geliyor. Tüm fanlar fan kontrolcü'ye bağlı. Ekran kartı boşluğu 31-32 cm üst harddisk yuvaları çıkabiliyor. her yerinde toz filitresi var. bir tek arka standart eksoz fanında yok ama burada hiç bir firmada yok. Toplam 4 tane fan kontrolcü var. Toplamda 7 tane fan için fan kontrolü sağlayabiliyor. Arıca kablo yönetimi bölümünde arkada deliklerin arkasında kablo saklama tüneli var.

Yani kablo klipsi kullanmadan şık, toplu ve konforlu kablo yönetimi sağlar ve yeri gelince gerekli kabloları çıkarıyor ve tünelin kapaklarını kapatıp her zaman kablo saklama tüneli ilk yaptığın günkü gibi kalması sağlanıyor. Modüler olmayan güç kaynakları düşünülerek yapılmış olan iki plastik parça var. Güç kaynağının arkasına denk geliyor. Fazla gereksiz kablolardan bu sayede kurtula biliyorsun.

Eksoz fanı hariç tüm fanlar mavi ledli. Bu ledler kapatılabiliyor. Ön tarafta 2 tane usb 3.0, 2 tane usb 2.0, kulanmık ve mikrofon girişi ile sd kart girişi var. Bu bölüm kayar kapaklı kapatılabiliyor. Son olarak tüm filitreler çıkabilir yapıda. 9 dana fan yeri var. 6 tanesi dolu 3 tanesi boş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sadece marka ve modeli gösterdim hoşuma gittiğini söyledim örnek olarakta Vatan Bilgisayar linkini attım. İlla Vatan Bilgisayar'dan al demedim.

Benim yazdığım kasa güzel. Ona server anakart bile takılır.

Herkes senin dediğin kasayı almak, beğenmek zorunda mı arkadaşım? Kasayı sen mi alıyorsun?

Arkadaşım bulabilirsen Xigmatek - Elysium var fakat Super Tower. Biraz büyük yani. Fakat gayet hoş özellikleri var bir göz at sitesinden istersen.

Arkadaşlar Aerocool kasalar nasıldır ? Güvenebilir miyim ?

500 tl ama gigabyte sumo y modeline bakabilirsin. Çünkü 700w 80+ modüler güç kaynağı var. 5 tane 12cm ve 1 tane 20 cm fanla geliyor. Tüm fanlar fan kontrolcü'ye bağlı. Ekran kartı boşluğu 31-32 cm üst harddisk yuvaları çıkabiliyor. her yerinde toz filitresi var. bir tek arka standart eksoz fanında yok ama burada hiç bir firmada yok. Toplam 4 tane fan kontrolcü var. Toplamda 7 tane fan için fan kontrolü sağlayabiliyor. Arıca kablo yönetimi bölümünde arkada deliklerin arkasında kablo saklama tüneli var. Yani kablo klipsi kullanmadan şık, toplu ve konforlu kablo yönetimi sağlar ve yeri gelince gerekli kabloları çıkarıyor ve tünelin kapaklarını kapatıp her zaman kablo saklama tüneli ilk yaptığın günkü gibi kalması sağlanıyor. Modüler olmayan güç kaynakları düşünülerek yapılmış olan iki plastik parça var. Güç kaynağının arkasına denk geliyor. Fazla gereksiz kablolardan bu sayede kurtula biliyorsun. Eksoz fanı hariç tüm fanlar mavi ledli. Bu ledler kapatılabiliyor. Ön tarafta 2 tane usb 3.0, 2 tane usb 2.0, kulanmık ve mikrofon girişi ile sd kart girişi var. Bu bölüm kayar kapaklı kapatılabiliyor. Son olarak tüm filitreler çıkabilir yapıda. 9 dana fan yeri var. 6 tanesi dolu 3 tanesi boş.
Hocam FULL TOWER mı ? eğer öyle ise hiç bulaşmak istemiyorum çünkü odamda adım atacak ger olmuyor kimi zaman zaten MidTower kasalar bile çok büyük.

Herkes senin dediğin kasayı almak, beğenmek zorunda mı arkadaşım? Kasayı sen mi alıyorsun?

Arkadaşım bulabilirsen Xigmatek - Elysium var fakat Super Tower. Biraz büyük yani. Fakat gayet hoş özellikleri var bir göz at sitesinden istersen.
Hocam bana daha çok şöyle uzay gibisi gibi olan kasalardan lazım görünüş olarak :D

Arkadaşlar Aerocool kasalar nasıldır ? Güvenebilir miyim ?

Hocam FULL TOWER mı ? eğer öyle ise hiç bulaşmak istemiyorum çünkü odamda adım atacak ger olmuyor kimi zaman zaten MidTower kasalar bile çok büyük.

Hocam bana daha çok şöyle uzay gibisi gibi olan kasalardan lazım görünüş olarak :D

Yerden yükseklik 53 arkaya doğru uzunluk 51 genişlikte 21 cm.

Yer sıkıntın olmasaydı burada bir kasasından bahsediyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Full Tower konusunda yazdığını görmemişim pardon, Aerocool konusunda güven ile ilgili ne kastediyorsun?
Malzeme kalitesi.

Yerden yükseklik 53 arkaya doğru uzunluk 51 genişlikte 21 cm.

Yer sıkıntın olmasaydı burada bir kasasından bahsediyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu kasaya bende baktım ama gerçekten çok büyük bir kasa. Gereksiz değil mi sizce ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı