400-450 TL aralığında kulaklık önerisi

Bütçe
500

sefaeddz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I3-12100F
GIGABYTE H610M-H
XFX RX-570
16GB RIPJAWS 3000MHZ RAM
THERMALTAKE LITEPOWER 550W PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PUBG oynuyorum ve şu an Polygold marka kulaklığım var, yeni alınca farkı hissetirebilecek 400-450 bandında kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı bir tık tuzlu geldi ya biraz daha ucuz varmıdır ki?
Eğer aceleniz yok ise 500e düşüyor beklemenizde fayda var. Yada bulunduğunuz şehirde ikinci el satan varsa yakın zamanda alınmış ondan alabilirsiniz. Malum 400 e verdi itopya bu kulaklığı al sat için bile alan bir sürü insan vardı.
Eğer aceleniz yok ise 500e düşüyor beklemenizde fayda var. Yada bulunduğunuz şehirde ikinci el satan varsa yakın zamanda alınmış ondan alabilirsiniz. Malum 400 e verdi itopya bu kulaklığı al sat için bile alan bir sürü insan vardı.
Bu arada anakartinizin ses kartınin yeterli olmasına dikkat edin eğer V2 x alacaksanız. Malum 3.5 jak girişli USB girişli değil.

Son düzenleme:
Eğer kulak üstü isterseniz MSI'immerse GH20 modelini inceleyebilirsiniz fakat kulak içi kullanırım derseniz SteelSeries TusQ öneririm gayet iyi kulaklıktır.

Eğer kulak üstü isterseniz MSI'immerse GH20 modelini inceleyebilirsiniz fakat kulak içi kullanırım derseniz SteelSeries TusQ öneririm gayet iyi kulaklıktır.
Ben kulak üstü tercih ediyorum ve bu MSI güzelmiş ve fiyatı da gayet uygun , bendeki polygold dan sonra inşallah iyi gelir.

Arkadaşlar PUBG oynuyorum ve şu an Polygold marka kulaklığım var, yeni alınca farkı hissetirebilecek 400-450 bandında kulaklık önerir misiniz?

1 hafta önce Gamepower kizaru aldım 450 TL.
Ses kasma güzel.
Mikrofonu 1500 2000 TL'lik kulaklıkların seviyesinde.
Çok az Deep sesi var ama oyundayken anlamıyorsun.
PUBG de test etme şansım olmadı.
Almanı öneririm.
450 TL bandında.
Son olarak aldıktan sonra driver ı nı indirip suraround ayarı yapmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı