400 450 tl klavye mouse önerisi

Atherian

Hectopat
Aklımda Logitech G213 ve G102 almak var. Yaklaşık 450 TL ediyor ikisi. Ama bu fiyata alabileceğim başka ekipman var mı?. Açıkçası daha çok kaliteye önem veriyorum. Yani gamepower, james donkey, gibi markaları önermezseniz sevinirim. Klavye için mekanik olmasını istemiyorum ya da olacaksa da sessiz olması önemli, cidden rahatsız ediyor. Mouse olarak çokta rekabetçi oyun oynamam. CS falan oynuyorum arada sırada. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik istemiyorsanız Logitech G213 güzel bir tercih olur: Logitech G213 Prodigy Rgb Oyuncu Klavyesi 920-008094 - n11.com

Mouse olarak G102 biraz küçük açıkçası, isterseniz mağazada bir bakın öyle alın.

Şu mouselara da bak:

Mekanik istemiyorsanız Logitech G213 güzel bir tercih olur: Logitech G213 Prodigy Rgb Oyuncu Klavyesi 920-008094 - n11.com

Mouse olarak G102 biraz küçük açıkçası, isterseniz mağazada bir bakın öyle alın.

Şu mouselara da bak:

şöyle bir gaming bundle buldum

Şu mouselara da bak:

Teşekkürler yorumun için ben g102 yi kkavyeyle uyumlu olsun diye düşünmüştüm yoksa aklımda corsair harpoon vardı. Ayrıca elimde nedense çoğu kişiye göre küçük sizce sıkıntı olurmu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı