400 - 450 TL Kulaklık Önerisi

Trust' un kalitesi maalesef çok kotü. HyperX Cloud Silver da 7.1 varmı acaba? Aklımda şuan bunlar var
1- MH530
2- Artics 3
3- Cloud Stringer
4-Cloud Silver
5- Corsair gaming void (Bunu alırsam amazondan alirim daha ucuz oldugu icin ama sizce guvenli mi ve ürün sipariş ettiğimde ne zaman elimde olur biraz tedirgin oldum? )
Cloud 2 de çok kaliteli baya eski olmasına rağmen çoğu yayıncının tercihi bu ama dolarla birlikte butcemı aşıyor maalesef :(

Trust' un kalitesi maalesef çok kotü. HyperX Cloud Silver da 7.1 varmı acaba? Aklımda şuan bunlar var
1- MH530
2- Artics 3
3- Cloud Stringer
4-Cloud Silver
5- Corsair gaming void (Bunu alırsam amazondan alirim daha ucuz oldugu icin ama sizce guvenli mi ve ürün sipariş ettiğimde ne zaman elimde olur biraz tedirgin oldum? )
Cloud 2 de çok kaliteli baya eski olmasına rağmen çoğu yayıncının tercihi bu ama dolarla birlikte butcemı aşıyor maalesef :(

Eğer Void alırsanız 3-4 haftaya gelir maksimum.

1- MH530
2- Artics 3
3- Cloud Stringer
4-Cloud Silver
Cloud Stinger'da 7.1 bulunmuyor, normal stereo kulaklık.1 yıldır kullanıyorum performansı sağlam kulaklıktır öneririm.

500 e ciksam hiç düşünmeden Corsair alırım fakat bi kulaklığa o kadar vermem. Monster Tulpar T7 7.1 Virtual nasıl sizce 320 TL vermeye değer mi?

Hayır değmez, ayrıca Cloud 2, Void Pro'dan çoğu anlamda daha iyi bir kulaklık, diğerlerine göre eski olması sizi yanıltmasın. Hala 500 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan.

500 TL'ye çıkamıyorsanız bunu öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı