450₺ oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
450₺
Biraz ürküttü açıkçası ama yine de videoda bunlardan söz ettirmemesi yorumun doğru olmadığını düşündürttü bana. Fikriniz nedir?
Yorumu yapan arkadaş biraz fazla gömmüş modeli, burada bir inceleme daha var isterseniz bakabilirsiniz.

Yorumu yapan arkadaş biraz fazla gömmüş modeli, burada bir inceleme daha var isterseniz bakabilirsiniz.

Bir kaç video daha izledim gerçekten güzel görünüyor. Arkadaş biraz bilinçsizce gömmüş gibi, muhtemelen ledlerin yanmamasına sinirlenip garantiye göndermeden döşedikçe döşemiş. Bu arada attığınız incelemede ufak bir dip ses var demiş inceleme yapan arkadaş deneyimleme şansınız oldu mu veya bu konuda bilginiz var mı?

Soundcore Strike 3 bir arkadaşımda vardı, test etme şansım olmuştu. Gerçekten güzel bir kulaklık, özellikle konforlu. Tavsiye ederim.
@349398 Hocam denedim dediniz, 420 gram ağırlık arkadaşa biraz fazla geldi. Ağırlık konusunda sıkıntı çektiriyor mu zira üstteki incelemedeki arkadaş da biraz ağır demiş?

@linuxdel Hocam denedim dediniz, 420 gram ağırlık arkadaşa biraz fazla geldi. Ağırlık konusunda sıkıntı çektiriyor mu zira üstteki incelemedeki arkadaş da biraz ağır demiş?
Uzun süre deneyimlemedim maalesef ama 1-1.30 saatlik kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.

@linuxdel Hocam denedim dediniz, 420 gram ağırlık arkadaşa biraz fazla geldi. Ağırlık konusunda sıkıntı çektiriyor mu zira üstteki incelemedeki arkadaş da biraz ağır demiş
Evet, en büyük eksisi biraz ağır olması. Tüm gün çıkarmazsanız biraz baş ağrısı yapabilir.

Uzun süre deneyimlemedim maalesef ama 1-1.30 saatlik kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.
Evet, en büyük eksisi biraz ağır olması. Tüm gün çıkarmazsanız biraz baş ağrısı yapabilir.
Deneyimler olmazsa iade eder diye düşünüyorum ama kulaklara iyi oturduktan sonra pek ağırlık yapacağını da zannetmiyorum açıkçası.
Dip ses konusunda bilginiz var mı?

Deneyimler olmazsa iade eder diye düşünüyorum ama kulaklara iyi oturduktan sonra pek ağırlık yapacağını da zannetmiyorum açıkçası.
Dip ses konusunda bilginiz var mı?
Ben seste herhangi bir dip ses hissetmedim. Varsa da çok azdır, kafaya takılacak kadar olduğunu sanmıyorum. Ha eğer mikrofonda bir dip ses söz konusu ise maalesef bilmiyorum.

Geri
Yukarı