400-450 TL'ye kasa tavsiyesi

Tavsiye vermek için yazdığınızı biliyorum, sadece meraktan sordum çünkü genellikle o fiyata ya sadece fanlar soğutmaz RGB'li olur, ya da traktör gibi ses çıkarır.

16064813465958002817528754048163.jpg

Bence güzel kullanıyorum anakartımda RGB desteği yok ama olsa ondan da kontrol edilebiliyor. Kumandası da var her şeyi ayarlanabiliyor öndeki fanlar 14 cm onun önünde sünger filtre var.
Kötü olsa zaten önermem ama bu da bir seçenek sonuçta.

Kanka benim amacım ekran kartındaki sıcaklığı düşürmek. Ya da sıcaklık olsa bile kapak olacağı için fan sesini azaltmak. Bu dediğin kasa ne kadar ses yapıyor. Yani oyun oynarken falan fan sesi geliyor mu?

Kanka bu farkı nasıl buldun anlatabilir misin? Kasalara bakarken dikkat edeyim
Zalman her türlü zaten daha iyidir ancak arada yaklaşık 100+ TL fark var ben o zaman vermemiştim Virgo aldim traktör sesi gibi bir ses yok gayet normal dinlemesen duymazsin bile. Üstte 2 tane ekstra fan girişi var, manyetik filtreli. Alt tarafta da psu için yine bir filtre var çıkarıp temizlenebiliyor ikiside. Önü mesh olduğu için havayı direk alıyor 16 cm kule tipi sogutucu desteği var. Bence alınır. Fiyatı da güzel. Sıvı soğutma için öne 240mm lik takabiliyorsunuz, üste takılmıyor maalesef.

Geri
Yukarı