400-450TL Gaming Kulaklık Tavsiyesi

Hangi Gaming Kulaklık?

• Oy verenlerin toplamı
    22

Turan K.

Kilopat
Daha fazla  
-Corsair Void Rgb Usb Dolby 7.1
-SteelSeries Arctis 5 7.1 RGB
-Cooler Master MasterPulse Pro BASS-FX 7.1 RGB LED
-HyperX Cloud Apha (Stereo)
-HyperX Cloud II 7.1 Surround USB
-Razer Electra v2 7.1 USB

Uzun zamandır bu modelleri çok ayrıntılı bir şekilde araştırıyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Benim için önemli olan kriterler; mikrofonu iyi olmalı, 7.1 Surround performansı iyi olmalı, malzeme kaliteli ve dayanıklı olmalı, oyun müzik film performansı iyi olmalı. Çok ayrıntılı araştırdım videoları izledim testleri izledim ama karar veremedim. Bu arada Hyperx Cloud Alpha, HyperX Cloud 2 den daha iyiymiş teknolojik olarak ama 7.1 surround desteği yok bu yüzden Hyperx kulaklıklardan soğdum diğer modeller arasından hangisini almalıyım?

@Ali Güngör @Recep Baltaş Yardımcı olursanız sevinirim.

Şuan kullandığım kulaklık Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury Gaming USB. Bu kulaklıktan daha kaliteli bir kulaklık almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Öncelikle Bass-FX'in ismi değişti. Artık Masterpulse MH750 ismi ile piyasaya sürülüyor. Malzeme konusunda çok rahat güvenebilirsiniz. Tüm kasa metal yapıda olduğu için herhangi bir sorun yaşanmıyor. Oyun ve müzik performansı konusunda kullanıcılardan gelen yanıtların "iyi" olduğunu söyleyebilirim.

Merhaba. Öncelikle Bass-FX'in ismi değişti. Artık Masterpulse MH750 ismi ile piyasaya sürülüyor. Malzeme konusunda çok rahat güvenebilirsiniz. Tüm kasa metal yapıda olduğu için herhangi bir sorun yaşanmıyor. Oyun ve müzik performansı konusunda kullanıcılardan gelen yanıtların "iyi" olduğunu söyleyebilirim.
Kulaklığı hangi mağazalarda deneyebilirim ?

Pro yenilenmiş hali Voidlerde mikrofon pek beğenilmiyordu bu gibi sorunlar Proda ortadan kaldırıldı.
anladım ama pro modeli bütçemi aşıyor
Ben olsam SS Arctis 5 alırdım. Ama cloud 2 alternatif olarak güzeldir.
SS Arctis 5 ile Cooler Master masterpulse MH750 yakın geliyor. SS Arctis 5 in avantajları ne sence dts anlamında falan
-Corsair Void Rgb Usb Dolby 7.1
-SteelSeries Arctis 5 7.1 RGB
-Cooler Master MasterPulse Pro BASS-FX 7.1 RGB LED
-HyperX Cloud Apha (Stereo)
-HyperX Cloud II 7.1 Surround USB
-Razer Electra v2 7.1 USB

Uzun zamandır bu modelleri çok ayrıntılı bir şekilde araştırıyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Benim için önemli olan kriterler; mikrofonu iyi olmalı, 7.1 Surround performansı iyi olmalı, malzeme kaliteli ve dayanıklı olmalı, oyun müzik film performansı iyi olmalı. Çok ayrıntılı araştırdım videoları izledim testleri izledim ama karar veremedim. Bu arada Hyperx Cloud Alpha, HyperX Cloud 2 den daha iyiymiş teknolojik olarak ama 7.1 surround desteği yok bu yüzden Hyperx kulaklıklardan soğdum diğer modeller arasından hangisini almalıyım?

@Ali Güngör @Recep Baltaş Yardımcı olursanız sevinirim.

Şuan kullandığım kulaklık Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury Gaming USB. Bu kulaklıktan daha kaliteli bir kulaklık almak istiyorum.

-Sennheiser GSP 300 nasıl
SteelSeries Arctis 5 7.1 RGB Gaming Kulaklık kullanan deneyimlerini paylaşabilir mi?
SteelSeries Arctis 5 7.1 RGB aldım gayet memnunum ilk başta baya farklı geldi ama alışınca gerçekten güzel kulaklık

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı