400-500 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Kadosan

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. 400-500 TL civarı Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Anker Soundcore R100 TWS Bluetooth kulaklık ile ilgili inceleme videosu izledim hoşuma da gitti ancak stoklarda yokmuş 22 Aralıkta gelecekmiş. Sizce bu kulaklığa 370TL verilir mi yoksa önereceğini daha iyi bir kulaklık var mı?

Yani genel olarak bahsedersen sevinirim özellikle olumsuz gördüğün durumlardan bahsedersen sevinirim. Mesela attığın linkte 1 yıldızlı yorumlara baktığımda mikrofon konusunda çok şikayetçi olan var sen hiç sıkıntı yaşadın mı?

Yani genel olarak bahsedersen sevinirim özellikle olumsuz gördüğün durumlardan bahsedersen sevinirim. Mesela attığın linkte 1 yıldızlı yorumlara baktığımda mikrofon konusunda çok şikayetçi olan var sen hiç sıkıntı yaşadın mı?
Mikrofonu idare eder seviyede, gündelik kullanım için uygun. Muhtemelen çok gürültülü bir ortamda sorun yaşayabilirsin. Ben kulaklığı neredeyse sadece müzik dinlemek için aldım diyebilirim. O yüzden mikrofon kalitesi pek kafama takılmadı. Profesyonel olarak iş görüşmesi, toplantı vs. gerçekleştireceksen mikrofonu tatmin etmez diye düşünüyorum.

Ses kalitesinden gayet memnunum. Kutuda 4 adet, kulaklığa takılı gelenle birlikte toplam 5 adet farklı boyutta silikon ucu çıkıyor. Şu ana kadar kulaklıkla birlikte koştum, yüksek hızlarda bisiklet sürdüm ve hiç düşmedi. Uzun süre takılı kalmasında da kulak acıtması vb. gibi bir durumla karşılaşmadım. Kulağına uygun silikon ucuyla birlikte dışarıdan gelen sesleri müzik çalmasa bile çok yüksek oranda kesiyor. Bir de üzerine müzik çaldığı zaman yanımdan geçen arabaları bile duymuyorum.

Son olarak ben bu ürünü 275TL'ye aldım ve şu anda neredeyse iki kat zamlanmış, yorumlarımı da aldığım fiyata göre yapıyorum.

Selamlar. 400-500 TL civarı Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Anker Soundcore R100 TWS Bluetooth kulaklık ile ilgili inceleme videosu izledim hoşuma da gitti ancak stoklarda yokmuş 22 Aralıkta gelecekmiş. Sizce bu kulaklığa 370TL verilir mi yoksa önereceğini daha iyi bir kulaklık var mı?

https://www.hepsiburada.com/taotron...uzik-siyah-p-HBV000011B9DL?magaza=Hepsiburada
2-3 aydır kullanıyorum gayet iyi alabilirsin. Bu arada ben aldığımda 270 lira civarındaydı. :(

Geri
Yukarı