500 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

desibel

Centipat
Arkadaşlar biliyorum bütçe düşük ancak öğrenciyim ve bütçem bu maalesef. 500 TL'ye rakiplerine göre F/P bir kulaklık önerinizi bekliyorum. Dışarıya ses vermemesi, şarjı mümkünse iyi gitmesi ve ses kalitesi de en azından kötü olmayan bir kulaklık öneriniz var mı?

Ben bu kulaklığı 1 yıla yakın kullanıyorum.

Silikonlu olduğu için dış sesi fazla almıyorsunuz. (Geçen bu yüzden araba çarpıyordu :D :D)
Şarj süresi oldukça fazla. Abartmak gibi olmasın ama gece yatarken (11 gibi) takıyorum. Sabah saat 8.30-9.00 gibi baktığımda hala şarjı oluyor.
Mikrofon kalitesini bilmiyorum. Beni hiç kimse aramadığı için test edemedim.
Kutusu çabuk çizilmeye müsait. Eğer düzgün kullanılırsa sıkıntı olmaz. Ama cebinize/çantanıza atarken çizebilecek şeyler varsa çabuk çizilir. Ben işte çalışırken kullandığım için çabuk çizildi. Bunun yanında su kaçtığı için mikrofonu da bozdum sanırsam.

Ben bu kulaklığı 1 yıla yakın kullanıyorum.

Silikonlu olduğu için dış sesi fazla almıyorsunuz. (geçen bu yüzden araba çarpıyordu :D :D)
Şarj süresi oldukça fazla. Abartmak gibi olmasın ama gece yatarken (11 gibi) takıyorum. Sabah saat 8.30-9.00 gibi baktığımda hala şarjı oluyor.
Mikrofon kalitesini bilmiyorum. Beni hiç kimse aramadığı için test edemedim.
Kutusu çabuk çizilmeye müsait. Eğer düzgün kullanılırsa sıkıntı olmaz. Ama cebinize/çantanıza atarken çizebilecek şeyler varsa çabuk çizilir. Ben işte çalışırken kullandığım için çabuk çizildi. Bunun yanında su kaçtığı için mikrofonu da bozdum sanırsam.

Beni hiç kimse aramadığı kısmı üzdü. Değerli yorumun için teşekkürler.

Geri
Yukarı