400-500 TL Bluetooth kulak üstü kulaklık tavsiyesi

ArizonaLizard91

Picopat
Daha fazla  
JBL 510BT almıştım bugün elime geçti ama kulaklığı beğenmedim. En geniş haliyle bile kafama baskı yapıyor, çocuklar için falan üretmişler herhalde. Ses seviyesi de JBL kulak içi kulaklığımla aynı seviyelerde.

Belirttiğim bütçe aralığında veya biraz üstü de olabilir JBL Philips ve bunlar gibi batılı markaların ürünlerinden tavsiyelere açığım. 5 para etmez Çin markaları ve garantisi rezalet olan Sony'yi düşünmüyorum.

Bütçe daha yüksek olsaydı Marshall markasını önerebilirdim. 400-500 fiyat bandında Sony, JBL, Philips ve dahası var.
Bendeki de 5 para etmez çıktı, 70 tl lik kulaklıkla kablosuz olması dışında hiçbir farkı yok, üstüne kafaya baskı yapıyor. Marshallın hangi modelini diyorsun sen, baktım da bir kaç tane var sanırım.

Bendeki de 5 para etmez çıktı, 70 TL'lik kulaklıkla kablosuz olması dışında hiçbir farkı yok, üstüne kafaya baskı yapıyor. Marshall'ın hangi modelini diyorsun sen, baktım da birkaç tane var sanırım.

İstanbul'da oturuyorsan eğer Zorlu Center'da Marshall'ın mağazası olması lazımdı, oraya gidip deneyimleyebilirsin komforunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı