400-500 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Sepulcher

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır Bluetooth kulaklık arayışındayım. Normalde 400 biraz zorlamam gerekirse 500 TL'lik bir bütçem var. Normalde Sennheiser 4.40BT kulaklık modelini almak istiyordum fakat fiyatı 800-900 TL arasında olduğu için bütçem yetmiyor. İkinci elleri ise 500TL civarında hep. Aklımda olan kulaklıkları sıralasam acaba yardımcı olur musunuz?
Dinlediğim müzik türleri çok türlü. Ama genellikle Rock-Hard Rock-Jazz türlerinde dinliyorum. Ek olarak da bazen dinlemek istediğimde Rap türünde dinliyorum. Tiz ve Basslara önem verdiğim kadar ses seviyesinin yüksekliği de benim için önemli.
-Bluedio T4S/T5/T6 3'ünden herhangi birisi
-JBL T500Bt
-JBL E50Bt
-Anker Soundcore Vortex
-Plantronics Backbeat GO605
-Sennheiser 4.40BT İkinci el
Bunların dışında önerilerinize açığım. Kulak üstü bluetoothlar tercihim olmasına rağmen kulakiçi önerilerinizi de alabilirim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Soundcore Liberty Air kullanıyorum, çok memnunum. Ses seviyesi yüksekliği yeterli, basslar da iyi ama tizleri biraz zayıf. Yine de bir wireless earbud'dan beklediğim performansı aştı.
Öncelikle yorumun için teşekkürler.Tizleri zayıf derken kötü anlamında mı, yoksa ortalama-idare eder gibi mi? Ve bahsettiğim kulaklıklar içinde hiç deneme şansı bulduğunuz oldu mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı