400-500 TL Ekipman Önerisi

Burak Allah razı olsun, ben 7.1 istemiyorum ve o Cooler Master kulaklığın mikrofonu içine gömülü olduğu için sesi çok kötü oluyor.
Cooler Master'ın bir ara indirimi vardı dedim her halde bu da oradaki kulaklıktan. Daha sonra gördüm mikrofonun içeride olduğunu.

Son düzenleme:
O hakikaten çok sıkıntı. Ben de az daha ban yiyordum nokta koymayı unutmuşum kurtardım hemen Corsair Void ile Alloy FPS önerir misiniz?
Corsair Void güzel kulaklık ama 7.1. HyperX Alloy FPS'te ise Cherry MX Blue Switch var. Benim önceden gösterdiğim Cooler Master klavyede ise Cherry MX Red Switch var yani önceki attığım klavye daha iyi. Bu arada mesajlarınızda bir sürü yazım hatası buldum aman ban yemeyesiniz :)

Baktım şimdi ikisi de birbirine yakın fiyatmış. Ama Materkeys Pro L'de beyaz ışıklandırma, HyperX Alloy FPS'te kırmızı ışıklandırma varmış. Cooler Master da hafif daha ucuz olduğu için ben onu alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak sağ olasın bence beyaz LED çekici değil hani geceleri ampul varmış gibi ama kırmızı LED hem güzel hem de modüler bir klavye Alloy FPS. Bir sorum olacak Cooler Master klavyenin yazılımı var mı? Ama şey de yapabilirim paradan kar etmek için Cooler Master'ı da seçebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı