400-500 TL fare önerisi

Daha fazla  
Merhaba, yeni PC dizdiğimden dolayı ekipman arayışındayım. Maksimum 400 taş çatlasın 500 TL bütçem var. Daha önce Rival 3 kullandım boyutundan aşırı memnundum yine bu boyutlar da önerebileceğiniz var mouse var ise çok sevinirim. Herkese iyi sosyaller.

(Tutuş şekli palm grip.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Sevgili arkadaşım @JakerT4 ile bu farenin firmware güncellemesi sırasında brick olma olayını araştırdık ve firmware.bin adlı brick sorununu çözen bir dosya bulduk. Onu yapmanızı şiddetle öneririm.

Sevgili arkadaşım @JakerT4 ile bu farenin Firmware güncellemesi sırasında brick olma olayını araştırdık ve Firmware. Bin adlı brick sorununu çözen bir dosya bulduk. Onu yapmanızı şiddetle öneririm.

Alırsam kesinlikle yapacağım, bu fiyat bandın da ki en iyi mouse bu mu sizce?

Alırsam kesinlikle yapacağım, bu fiyat bandın da ki en iyi mouse bu mu sizce?
Rival 3'ten daha büyük o mouse. Rival 3'te palm tutuşta rahat eden biri için alınmaması daha iyi.
Bütçede en iyisi bu mouse:

Pulsefire Haste alternatifi. Rival 3 ile de neredeyse aynı ölçülerde.

Rival 3'ten daha büyük o mouse. Rival 3'te palm tutuşta rahat eden biri için alınmaması daha iyi.
Bütçede en iyisi bu mouse:

Pulsefire Haste alternatifi. Rival 3 ile de neredeyse aynı ölçülerde.
Steelseries prime mini aldım ama palm tutuş için rahat eden bir mouse değil önermiyorum. Aldığım gibi iade ettim.

Steelseries prime mini aldım ama palm tutuş için rahat eden bir mouse değil önermiyorum. Aldığım gibi iade ettim.
Elinize uymuyorsa sizin sorununuz. Boyutları karşılaştırsaydınız. Alakası yok. Arkadaş Rival 3'te palm tutuş ile rahat ettiğini söylemiş. Rival 3'ün ölçüleri:

''120.6 mm x 67 mm x 37.9 mm''

Prime Mini'nin ölçüleri:

''120.3 mm x 66.2 mm x 40.7 mm''

Hatta Prime Mini, Rival 3'e göre daha yüksek olduğundan palm tutuş için ekstra daha uygun.

Elinize uymuyorsa sizin sorununuz. Boyutları karşılaştırsaydınız. Alakası yok. Arkadaş Rival 3'te palm tutuş ile rahat ettiğini söylemiş. Rival 3'ün ölçüleri:

''120.6 mm x 67 mm x 37.9 mm''

Prime Mini'nin ölçüleri:

''120.3 mm x 66.2 mm x 40.7 mm''

Hatta Prime Mini, Rival 3'e göre daha yüksek olduğundan palm tutuş için ekstra daha uygun.
Kardeşim steelseriesin avukatı mısın ? Senin gibi böyle savunanlara güvenip aldım ama ergonomik değil. Arkadaşı bilgilendirdim ister alır ister almaz. Deneyimleyip bunları söylüyorum denemediğin halde benden daha çok konuşuyorsun. Ayrıca rival 3 de denedim elime oturuyor tam prime mini rival 3 kadar ergonomik değil.

Geri
Yukarı