400-500 TL Mouse ve Mouse Pad Önerisi

utkuukurt

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Toplam 450-500 TL bütçe ile mouse ve mouse pad almak istiyorum.
Şu anda Logitech G300 kullanıyorum ve pad olarak da şu an G300S ile birlikte satılan Logitech'in padini kullanıyorum ama hem mouse hem pad çok yıprandı.
Önerileriniz neler olabilir? Pad olarak XXL bir pad düşünüyorum ve mouse olarakta G300S gibi ufak model bir mouse olmazsa sevinirim.

Son düzenleme:
Rival 600 tavsiye ederim. 3-4 aydır kullanıyorum, memnunum. Özellikle FPS oyunları için çok iyi. G502 FPS oyunlarına uygun bir mouse değil.
Şu an en düşük fiyat teknobiyotik'te 400 TL, indirim yakında bitiyor.

Farede indirim var normalde 350-400 arasıydı.

Hyperx Pulsefire Fps Pro kullanıyorum 1 aydır , bende g300s'ten geçtim. Ürün ele oturması için yapılmış resmen , g300s kullanırken parmak tutuş yapardım bende , bu üründe o iş bitti .
Ben fps oynadığım için genelde 2 makrolu ve sade oluşu işime geliyor eğer makro tuşlarını aktif kullanıyorsan tercih etmeyebilirsin . Mousepad'e gelirsek bir çok marka iyi iş çıkarıyor zaten önemli olan speed (mat) veya diğer türde olanı mı kullanmayı tercih ediyorsun ona göre alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı