400-500 TL PSU'suz Kasa Önerisi

AytKrZ02

Kilopat
Thermaltake marka kasam hasar aldı. 400-500 TL arası kasa içi hava akışı iyi, önceliği soğutma olabilecek, bir kasa önerir misiniz? Fan olarak; AF120 ve Cooler Master 2 adet 120 mm fan mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Phanteks p400 ve NZXT 340 arasında kaldım. Hava akışı olarak hangisi daha iyi sizce, elimde 120mm 3 fan mevcut. Isı bakımından hangisini önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Venom LX alıp artan parana HDD/SSD, sıvı soğutucu falan alır ya da RAM yükseltebilirsin.
Sistemini belirtmemiş arkadaş, düşük ve ucuz kasa önermek ne kadar doğru bilemedim hocam.

Havalandırma çok fark olmaz aralarında ama eğer ferah bir iç hacim ise aradığın Masterbox5'e yönelmen mantıklı olacaktır. Yoksa P400, S340 ELite, Masterbox 5 üçlüsünün hepsi sana iyi bir hava akışı sağlayacak kasalar.

Sistemini belirtmemiş arkadaş, düşük ve ucuz kasa önermek ne kadar doğru bilemedim hocam.

Havalandırma çok fark olmaz aralarında ama eğer ferah bir iç hacim ise aradığın Masterbox5'e yönelmen mantıklı olacaktır. Yoksa P400, S340 ELite, Masterbox 5 üçlüsünün hepsi sana iyi bir hava akışı sağlayacak kasalar.

Akasa LX bu bütçeye göre hesaplı fakat sıvı soğutma dahil 5 fan desteğiyle hava akışı oldukça iyi bir kasadır. Ben bir seçenek sundum sadece nihai kararı alacak olan kişi verecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı