400 500TL güç kaynağı önerisi

Yukarıdaki arkadaşla aynısını önerdin manasında :D Bilgisayarım 4 parçayı yenileyebildim Mafia 1 remake oyunu oynarken başka oyunlarda var Pc resetliyor bende güç kaynağı belki sorunludur diye değiştireyim dedim ondan uzun yıllar götürecek bir güç kaynağı bakıyordum sistemde sorun çıkarmasın diye
O PSU sorunsuzdur. Yani sırtını yaslayabileceğin bir PSU diyebilirim ona. Sharkoon gibi dandik PSU alırsan sırtını pek de yaslayamazsın.

O PSU sorunsuzdur. Yani sırtını yaslayabileceğin bir PSU diyebilirim ona. Sharkoon gibi dandik PSU alırsan sırtını pek de yaslayamazsın.
Zaten amacımda öyle sağlam olsun yıllarca gitsin ve şu bilgisayar siyah ekran verip kapanma derdimde sona erer PSU sorunudur umarım sorunum . Bakayım ucuza bulabilecekmiyim bakayım internette

Hocam sorunun kaynağından emin olmadan PSU almayın bence.
Sorunun kaynağını bulamıyorum Ekran kartı aldım işlemci aldım M2 SSD aldım Ankart aldım Ram 2133 vardı onu kullandım ama Güç kaynağı kasa ve Ram'e yetmedi para bende işte Ram alacaktım güç kaynağı belki sorunludur diye değiştirecektim önce PSU alayım belki sorun çözülür dedim PSU 2014 beri kullanıyorum.
Hocam sorunun kaynağından emin olmadan PSU almayın bence.
Dün 20 25 dakka denedim elimde 460 w bir tane eski kapanmadan oynadım bugün ModARt kanalında bu güç kaynağını önerisini yaptılar daha önce duydunuzmu bilmiyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı