400-550 TL Monitör Önerisi

Eğer 21.5 inç Monitör alacaksan az daha ekleyip '' AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms '' öneririm. Eğer 24 inç istiyorsan da bu Monitörün 24 inç olanını öneririm. Ekran boyutuna gelirsek oyuncu için ideal 24 inç. Gündelik hayatında da dizi film falan tatmin eder.

Boşta 23.6'' Asus 2 Ms monitör var. 9 Aylık Vatan Faturası ve kutusu mevcut.
144Hz bir monitör aldığım için öyle boşta duruyor. Düşünürsen diye söyledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boşta 23.6'' Asus 2 Ms monitör var. 9 Aylık Vatan Faturası ve kutusu mevcut.
144Hz bir monitör aldığım için öyle boşta duruyor. Düşünürsen diye söyledim
Tam model numarasını ve istediğiniz fiyatı söyler misiniz?

Dün olan bir muhabbetten dolayı satmayı düşünmüyorum. Kusura bakmayın.
Satmayı düşündüğünüz zaman haberleşelim.

Philips 21,5 .

Philips 24

Asus 21,5

Acer KG221QBMIX 21.5'' 1ms 75Hz (Analog+HDMI) Freesync Full Fiyatı

Bu monitörü almayı düşünüyorum. Aynı fiyata yakın daha iyisi var mıdır? Marka hakkında tecrübesi olanlar yazabilir mi? Biraz daha üstüne koyup 24 inç olanını almak daha mı mantıklı olur?
O fiyata 75 Hz bulmak kolay değil. Ekstra indirime de girmiş. 60 Hz almak isterseniz önerdiğim kaliteli modeller var ama 75 Hz 550 TL bulmuşken alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Dün olan bir muhabbetten dolayı satmayı düşünmüyorum. Kusura bakmayın.

Philips 21,5 .

Philips 24

Asus 21,5

Acer KG221QBMIX 21.5'' 1ms 75Hz (Analog+HDMI) Freesync Full Fiyatı

Bu monitörü almayı düşünüyorum. Aynı fiyata yakın daha iyisi var mıdır? Marka hakkında tecrübesi olanlar yazabilir mi? Biraz daha üstüne koyup 24 inç olanını almak daha mı mantıklı olur?
O fiyata 75 Hz bulmak kolay değil. Ekstra indirime de girmiş. 60 Hz almak isterseniz önerdiğim kaliteli modeller var ama 75 Hz 550 TL bulmuşken alabilirsiniz.
Dün bir kişiye önerdim çok bütçem yok dediği için adımızı ürününü satmak isteyen yanlış bilgi veren kişiye çıkardılar. Dursun evde yayın yaparsam kullanırım

Dün bir kişiye önerdim çok bütçem yok dediği için adımızı ürününü satmak isteyen yanlış bilgi veren kişiye çıkardılar. Dursun evde yayın yaparsam kullanırım
Hiç bir zaman başkalarının dediğine değil kendi düşüncelerin ile hareket et. İnsanlarımız iğneleyici laflar atmayı sever. Saygınla cevap ver bırak insanlar egolarını tatmin etsin. İnsanlarımız kendi fikirlerinden önce karşı tarafın aradığı şeylere göre bilgi vermekten aciz. Ve göremediği fark edemediği bir şeyleri başkalarınında farkında olamayacağını düşünüyorlar. Devam etsinler problem yok. Bizler seçenek sunarız alan kişi seçimini yapar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı