400-600 TL 24 inc Oyuncu Monitörü Önerisi

enesenol

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bir monitör istiyorum. Bir sürü model var karar veremedim. 1ms tepki süresi olanları tavsiye ederseniz sevinirim. :)

Bence yeterli bütçen ve makinen varsa 24 inch, 1 ms 144 hertz bir monitör al. 1000 tl'den başlıyor diye biliyorum. Dediğin fiyata 144 hz almak çok zor yanlış bilmiyorsam.

Bkz. Ben hala Philips 107 T6 tüplü monitör kullanmaktayım :D

Zaten o fiyat aralığında vatanda 3 yada 4 monitör filan vardır 1ms olan. ASUS ve BENQ bu konuda iyi işler çıkarıyor. Viewsonic'de bakabilirsin.
23'den aşağı alma zira küçük duruyor.

Bence yeterli bütçen ve makinen varsa 24 inch, 1 ms 144 hertz bir monitör al. 1000 tl'den başlıyor diye biliyorum. Dediğin fiyata 144 hz almak çok zor yanlış bilmiyorsam.

Bkz. Ben hala Philips 107 T6 tüplü monitör kullanmaktayım :D
Kasayı yeni sipariş ettim borçlarımı ödeyemem haciz gelir. :D
Yoksa benim de gönlüm 144hz de

Zaten o fiyat aralığında vatanda 3 yada 4 monitör filan vardır 1ms olan. ASUS ve BENQ bu konuda iyi işler çıkarıyor. Viewsonic'de bakabilirsin.
23'den aşağı alma zira küçük duruyor.
Peki aralarında üstün olanı hangisi gsync olayı falan varmış. Çok yabancıyım konuya :D

BenQ rl2455hm öneririm sağlam monitördür.
Hemen bakıyorum hocam.

BenQ rl2455hm öneririm sağlam monitördür.
670 tl miş. Ama dehşet birşeye benziyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini yazar mısın ?
Amazondan - Asus R9 380X
Sinerjiden - I5 6400, Corsair spec 03,
Vatandan - Msi H170 Gaming m3
Akakceden - 240 Gb hyperx fury Ssd
Ikinci elden - 8Gb Kingston hyperx fury Ddr4 ram
Toplamanın hakkını vereyim dedim. :D Hepsini ayrı yerlerden aldım :p

Amazondan - Asus R9 380X
Sinerjiden - I5 6400, Corsair spec 03,
Vatandan - Msi H170 Gaming m3
Akakceden - 240 Gb hyperx fury Ssd
Ikinci elden - 8Gb Kingston hyperx fury Ddr4 ram
Toplamanın hakkını vereyim dedim. :D Hepsini ayrı yerlerden aldım :p
Ha birde n11 den everest klavye. :D

Henüz daha hiçbiri gelmedi ama. :)

BenQ 24" RL2455HM 1ms/60Hz Full HD Gaming Led Monitör
ASUS 23.6" VN247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör
Hayırlı olsun kardeşim, iyi yapmışsın. Al bakalım bak bunlara. İkiside gayet güzeldir. R9 380X güzel seçim.
Teşekkür ederim. Ekran kartını bayağı araştırdım. Sapphire r9 380x alacaktım tam. Bir baktım amazonda indirime girmiş, kaçırmadan aldım :)

Monitörlere baktım. BenQ biraz daha estetik duruyor. Özellikleri hemen hemen aynı sanırım. Ama kafamda büyük bir soru var. Bunlardan birini alırsam kart borcumu ödeyebilir miyim? Çünkü bunu alırsam 1 ay yemek yememem lazım. Cebimde para kalmaz. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı