400-600 TL arası modem önerisi

007emin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir modeme ihtiyacım var ancak modem alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında pek bilgim yok. Yazdığım fiyat aralığına göre bazı modemler belirledim:
Keenetic Extra DSL
TP-Link Archer VR300
ASUS DSL-AC750
Bunlar arasında en iyisi hangisidir? Önerebileceğiniz başka modem var mı? Eğer fiyatına değecek olursa başlıkta belirttiğim fiyat aralığını geçebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri üzmez ama TP-Link derim ben. İkinci sırada keenetic olur. ASUS o kadar da iyi değil.

Arkadaşlar bir modeme ihtiyacım var ancak modem alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında pek bilgim yok. Yazdığım fiyat aralığına göre bazı modemler belirledim:
Keenetic Extra DSL
TP-Link Archer VR300
ASUS DSL-AC750
Bunlar arasında en iyisi hangisidir? Önerebileceğiniz başka modem var mı? Eğer fiyatına değecek olursa başlıkta belirttiğim fiyat aralığını geçebilirim.

Brom şu anda ASUS'un o modemini kullanıyorum hiçbir şekilde hız düşüşü, kopma vb. durumla karşılaşmadım. Diğer modemler hakkında bilgim olmadığı için bir şey söyleyemem ama yine iyi ASUS.

bu markaların hepsiburadaki yorumlarını okudum, genel itibariyle olumlu, keenetic extra dsl'in bayağı özellikleri var, fiyatıda uygun, bu ürünü düşünüyorum açıkçası, kullanan var mı?

Bu markaların hepsiburadaki yorumlarını okudum, genel itibarıyla olumlu, keenetic extra DSL'in bayağı özellikleri var, fiyatıda uygun, bu ürünü düşünüyorum açıkçası, kullanan var mı?

İnternet sağlayıcın modem temin etmiyor mu? Neden alıyorsun?

Evde modemim varda, eski bir modem, 2.4GHz ile çalışıyor, ayrıca sinyal yayma kalitesini pek beğenmiyorum, bu yüzden başka bir modeme geçmek istiyorum. Evdeki modem: TP-Link W9970.

Wi-Fi olarak memnun değilsen elindeki modemin yanına attığım routerı alıp modeme kablo ile bağlayıp kullanmanı öneririm.

Geri
Yukarı