400-600 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bende benzer bir bütçede Bluetooth kulaklık araştırıyordum son 2-3 gündür şahsen ben Air 3 Pro'ya karar verdim bende müzik ağırlıklı ve sporda kullanacağımdan silikonlu modelini tercih ettim ancak Deluxe modeli de sizi üzmeyecektir.

Ürün elime ulaştı gayet güzel. Siyah rengi kadar olmasa da hoş duruyor. Tuş atama uygulaması yokmuş tek sorunu o. Sadece sağ kulaklığı kulağıma takınca tuş ataması değişiyor. Asistanı açamıyorum. 2'sini aynı anda takınca 2 kere basınca açılıyor. 1 tanesini takınca müziği durduruyor. Kısacası tuş atama haricinde gayet güzel.
Tek sıkıntısı var kulaklığın kutusunu açıp kaparken ses geliyor. Değişik bir ses nasıl tarif etsem bilemiyorum. Şey gibi hani kapıyı yağlamazsan gıcır gıcır ses çıkarya aynı onun gibi işte. Ama problem olabileceğini sanmıyorum.

Düzenleme: Dün çok önemsememiştim ama sol kulaklığın düğmesine basınca tuş sesi çıkıyor normal bir şekilde fakat sağ kulaklığın tuşuna basınca ses çıkmıyor bu normal mi? Tahminimce bu kulaklığı kargocular getirirken düşürmüş. Kutunun kapağından da hafif ses geliyor zaten. Ambalajı açılmış ürünlerde iade yoktur yazıyordu fakat benim test etmem için açmam gerekli değil mi?

Son düzenleme:
Ürün elime ulaştı gayet güzel. Siyah rengi kadar olmasa da hoş duruyor. Tuş atama uygulaması yokmuş tek sorunu o. Sadece sağ kulaklığı kulağıma takınca tuş ataması değişiyor. Asistanı açamıyorum. 2'sini aynı anda takınca 2 kere basınca açılıyor. 1 tanesini takınca müziği durduruyor. Kısacası tuş atama haricinde gayet güzel.
Tek sıkıntısı var kulaklığın kutusunu açıp kaparken ses geliyor. Değişik bir ses nasıl tarif etsem bilemiyorum. Şey gibi hani kapıyı yağlamazsan gıcır gıcır ses çıkarya aynı onun gibi işte. Ama problem olabileceğini sanmıyorum.

Düzenleme: Dün çok önemsememiştim ama sol kulaklığın düğmesine basınca tuş sesi çıkıyor normal bir şekilde fakat sağ kulaklığın tuşuna basınca ses çıkmıyor bu normal mi? Tahminimce bu kulaklığı kargocular getirirken düşürmüş. Kutunun kapağından da hafif ses geliyor zaten. Ambalajı açılmış ürünlerde iade yoktur yazıyordu fakat benim test etmem için açmam gerekli değil mi?
Bu konuda üzüldüm, o kadar para verip kulaklık alıyorsunuz ve kargocuların üşengeçliği yüzünden zarar alıyor. Böyle sorunlarda iade alırlar genelde. Sorununuzu iletin, iade alacaklardır. Zaten satıcı da Hepsiburadaymış. Sorun etmeden alırlar diye düşünüyorum.

Eğer biraz daha koyabilirseniz edifier TWS 1 Pro var. Ben de SoundLiberty 53 Pro var gayet beğenerek kullanıyorum lakin bu kulaklığı tadınca bırakamadım. Aşırı temiz ses veriyor ve gecikmesi SoundLiberty 53 Pro'ya göre daha az. Bir de telefonunuzda aptx codeci varsa tadından yenmez.

Kulaklık gayet yeterli hocam teşekkür ederim. Tek sıkıntısı bahsettiğim şeyler. Uğraşmakta istemiyorum vazgeçtim böyle kullanacağım.

Geri
Yukarı