400-600 TL Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Purgatory

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün elime Lenovo LP1 kablosuz kulaklık geçti. 150 TL'ye aldım ancak övgülere rağmen ses kalitesi beni hiç tatmin etmedi. Müzikle ilgilenen birisi olduğum için ses kalitesi benim için önemli ve 400 ile 600 TL aralığında güzel bir kablosuz kulak içi kulaklık arayışındayım. Sennheiser CX 150BT veya CX 350BT modellerini düşünüyorum ama tavsiye edeceğiniz uygun fiyata güzel kulaklıklar varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler. Telefonum: iPhone 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka sana JBL Tune 220 öneririm birkaç arkadaşım kullanıyor memnunlar bir ara bende kullandım ama deneme amaçlı. Şu an Trendyol'da güzel de bir indiirm var kaçırma derim :D.

Kanka sana JBL Tune 220 öneririm birkaç arkadaşım kullanıyor memnunlar bir ara bende kullandım ama deneme amaçlı. Şu an Trendyol'da güzel de bir indiirm var kaçırma derim :D.
Dostum bende kullanıcısıyım gayet tatmin edici bir kulaklık. Bass arıyorsan gerçekten baya tatmin edici bir bass düzeyi var. -leri olarak dışarıdan ses alıyor. Ben bunu seviyorum etrafa hakim olabiliyorsun bir düzeyde. (araba kornası vs gibi şeyler. Kim bilir belki hayatın kurtulur.)
Kulaktan düşme gibi sorun yaşamadım gündelik kullanımda..

Geri
Yukarı