400-600 TL Klavye Önerisi

Cayxe

Hectopat
Daha fazla  
Ben klavye alacağım ama hangisini almam gerekiyor bilmiyorum, o yüzden sizlere danışıyorum. 400-600-650 TL gibi arası bir bütçem var. Genel olarak CS:GO, GTA 5, Just Cause oynuyorum. Bunlara göre bir klavye önerirseniz sevinirim. (Anti ghosting olursa iyi olur.) Şimdiden teşekkürler değerli zamanınızı buraya verdiğiniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler. Ama sizce K95 RGB
Kabaca ikisi arasındaki farkı anlatmak gerekirse MK2'de daha fazla Cherry MX swicth seçeneği var ve klavyenin Corsair logosu RGB. :)

platinum nasıl bunu önerirseniz sistemden kısıp bunu alabilirim. @Onur Altuğ Sever (değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.)

Çok teşekkürler. Ama sizce K95 RGB Platinum nasıl bunu önerirseniz sistemden kısıp bunu alabilirim. @Onur Altuğ Sever (değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.)
Sistemden kısıp ekipman almaya sıcak bakmıyorum. K95 Platinum gereksiz harcama olur, K70 RGB seni her türlü memnun edecektir.

Cherry MX değil, bilek desteği yok, Türkçe tuş dizilimi yok, sayısal tuşları yok. Bence aynı fiyata K70 alınır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı