400-600 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

critus

Kilopat
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Düşündüğüm kulaklıklar; Steelseries Arctis 7 ve Arctis 5 idi. Fakat bunları ayıran şey kablosuz olması ve arasında 300 350 TL gibi bir fiyat farkının olmasıydı. Ayrıca Arctis 7'nin kablosuz özelliğinin sadece bilgisayarda kullanılması da ayrı bir saçmalık. Bu yüzden bundan vazgeçtim.

Sizden isteğim, 400-600 TL arası oyuncu kulaklığı önerileriniz. Şu an aklımda Steelseries Arstic 5 ve Razer Kraken V2 var.

Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık
SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1
Asus Orion PRO 7.1 Surround Kulaküstü Siyah Oyuncu Kulaklık
3 Kulaklık da güzel önerilerim bunlar bana kalırsa Razer kulaklık tercih etmeyin bir müddet sonra kulakları acıtıyor diye çok yorum okumuştum zamanında. İyi forumlar.

Teşekkür ediyorum önerileriniz için fakat ss arstic e daha çok sempati duyuyorum sanırım onu alacağım. Razerin kulak acıttığını duydum yoksa onu almayı planlıyordum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı