400-600 TL'ye kasa için fan önerisi

Noctua NF-P12 redux düşünülebilir. Fanı neresi için düşünüyorsunuz?
Kasanın ön tarafı için düşünüyorum.

Bu fan için ses çıkarıyor diyorlar. Ne düşünüyorsunuz?

Peki alacağınız fanı öndekilere mi ekleyeceksiniz? (ekleyecekseniz onları da belirtirseniz iyi olur) yoksa öndekileri komple yenileyecek misiniz?

5000D Airflow kasa aldım. Önde ve arkada birer tane fan ile geliyor. 3'lü paket olursa öndeki fanı kasanın yanına almayı düşünüyorum ve öne yeni aldığım seti takarım.

5000D Airflow kasa aldım. Önde ve arkada birer tane fan ile geliyor. 3'lü paket olursa öndeki fanı kasanın yanına almayı düşünüyorum ve öne yeni aldığım seti takarım.
Eğer sessiz ve performanslı olsun isterseniz Noctua'nınki hem işinizi görür hem de ciddi sessiz çalışır ama benim kasam zaten büyük ve ön taraf mesh ayrıca biraz fan sesinden de bir şey olmaz ki bana performans lazım zaten derseniz Akasa Viper S-Flow serisini de F/P olarak tercih edebilirsiniz. Ek olarak belirteyim bende de Noctua ve Corsair (Corsair kasada vardı) var.
Not: Corsair'in AF120'si de var ama performans ve ses bakımından ikisinin arası gibi bir şey ki TR'de de sanırım satışta yok.

Kasanın ön tarafı için düşünüyorum.

Bu fan için ses çıkarıyor diyorlar. Ne düşünüyorsunuz?

Bu fanda fena değildir. Gürültülü çalışanlar çift bilyalı rulmana sahip olan modelidir eğer akışkan dinamik rulmana sahip modeli bulabilirseniz bahsi geçen yüksek sese maruz kalmazsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı