400-600 TL'ye oyun kulaklığı önerisi

berraassde

Decapat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında kulaklık arıyorum markası fark etmez idare eder olsun yeter aşırı bir ses kalitesi beklemiyorum beyaz renkte olursa iyi olur teşekkürler.

Bu fiyat aralığında kulaklık arıyorum markası fark etmez idare eder olsun yeter aşırı bir ses kalitesi beklemiyorum beyaz renkte olursa iyi olur teşekkürler.

Rampage Rm-k90 Vector Beyaz Rgb Led 3,5mm Gaming Mikrofonlu Oyuncu KulaklıÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol 100 TL daha çıkabilirseniz beyaz renkli ve güzel performansı var.

Rampage Sn-r10 Alquıst Beyaz 3,5mm Rgb Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol buna da bakabilirsin.

Kesinlikle alınmaz. Sırf beyaz renk diye fason markanın fason ürününe para verdirmeyin.
Rezil rüsva ürün.
Ayrıca aynı ürünü atmışsınız.

Galaxy sonar 01 veya bütçeni 200TL yükseltebilirsen Galaxy sonar 02 alabilirsin. Bende de 02'den vardı. Düzgün kullanırsan minimum 2.5 yıl idare eder seni. Ben bir ara sinirlenip bağını koparmıştım. Ona rağmen ses kaybı falan yaşamadım.

Bütçeyi 100 TL daha arttırıp bunu almanızı öneririm. O fiyata alabileceğiniz pek kaliteli bir şey yok. Ayrıca Nays ile 150 TL para iadesi yapılıyor 700 tl bandına denk geliyor bilginiz olsun.

600 TL'ye gidip Rampage alacağına Galax sonar 01 alsın veya bütçe çıkıp H2002p alsın.
Rampage ve Game ile başlayan tüm markaların malzeme kalitesini görüyoruz.
@GalaxySal450 @Prokas

Zaten Galax sonar 01 var bende şu an 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim mikrofon tarafındanda çok güzel bir kulaklık F/P bence bugün oyundayken bir tık kötü şeyler yaşandı kulaklık bozuldu şimdi yeni bir tane arıyorum, bu arkadaşın attığı RM-K90 modelini beğendim onu önerir misiniz?

Galax sonar 01.Rampage ve Game ile başlayan çoğu markaya bulaşmayın.

Hocam ben bir kulaklık alıp da 5-10 yıl kullanmak gibi bir şey beklemiyorum aşırı bir kalitede beklemiyorum yazdım zaten 1 yıl götürsün yeterli.

Geri
Yukarı