400-700 arası kulaklık önerisi

muratcangm

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, belirttiğim fiyat aralığında bir kulaklık arıyorum. Kulak üstü olmasını ve sağlam olmasını istiyorum. Çıkarılabilir kablosu olursa daha iyi olur yoksada sağlam bir kablosu olması tercihim.

Genellikle film izlemek, video izlemek, oyun için kullanacağım. Kablosuz olması gereksiz bir özellik benim için. Pedlerinin sahte deri yerine kumaş olması tercihim olur.

Önerilerinizi beklemekteyim fiyatta bir miktar esneme olur çok abes olmamakla beraber bir miktar üst fiyatlardan da öneri alabilirim. HyperX Alpha düşünmekteyim ancak pedlerinin sahte deri olması acaba ne kadar sürede parçalanmaya başlar diye beni endişelendiriyor. Fikirlerinize açığım teşekkür ederim.

Bunu düşündüm bende ancak yıl olarak biraz eski bir kulaklık olması problem olur mu diye düşündüm sizin fikriniz nedir ?

Bilgisayar için mi olacak?
Evet bilgisayar ve xbox one s te kullanacağım ama temel olarak bilgisayarda kullanacağım.

Çok güzel bir kulaktır.
Gerçekten güzel bir kulaklık ancak garantisi yok diyorlar. Bu beni biraz soğuttu açıkçası. Bir sorun meydana gelirse ortada kalacağız gibi görünüyor.

Bunu düşündüm bende ancak yıl olarak biraz eski bir kulaklık olması problem olur mu diye düşündüm sizin fikriniz nedir?

Eski olması hiç problem değil hala bir sürü yayıncı ve esporcu kullanıyor. Eski olmasına rağmen mikrofon kalitesi falan efsane. SteelSeries alacaksanız Arctis 5 falan almayın bence ışıkları için fazla para veriyorsunuz. SteelSeries'in bence alınması gereken kulaklığı artcis Pro dur onun da fiyatı malum. SS Arctis 5 kötü demeye çalışmıyorum o da çok iyi bir kulaklık ve çok rahat ama HyperX Cloud 2 mikrofon olsun ses kalitesi olsun daha iyi tek bir sıkıntısı var terleme yapıyor onu da kutunun içinden çıkan pedle degisebilirsiniz. Bir de Arctis 5'de gamedac var o çok iyi başka bir şey bilmiyorum hocam iyi günler.

Teşekkürler fikirleriniz için hocam arctis 5 sahibiyseniz bir soru daha sorabilir miyim ? Arctis 5 almayı düşünüyorum. Çünkü şuan indirimde açıkçası fiyatı cazip geldi. 680 tl birde 100 tl kuponum var 580'e geliyor ama cloud 2 en az 100 tl fark mevcut. Kuponda geçmiyor ondan 200 fark oluşuyor bu fark değer mi ? Kutusu falan taşıma çantası olması kesinlikle cloud2 yi öne çıkarıyor ancak 200 250 tl fark sizce değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı