400-800 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
400-800 TL

Doruto

Picopat
Daha fazla  
Temelde oyun için (rekabetçi oyunlar dahil) USB bağlantılı kulaklık almak istiyorum, bütçem 400-800 TL arasında. Güzel ve alınabilir dediğiniz kulaklıkları atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temelde oyun için (rekabetçi oyunlar dahil) USB bağlantılı kulaklık almak istiyorum, bütçem 400-800 TL arasında. Güzel ve alınabilir dediğiniz kulaklıkları atarsanız sevinirim.
Kendim kullanıyorum ve gerçekten F/P ürünü çıkarılabilir mikrofon dönebilen kulaklıklar ve nice nice özelliği bulunuyor bunları yazmamın sebebi daha pahalı modellerde maalesef göremiyor olmamız ve özelliklerinin yanında ses kalitesi olarak da güzel mikrofonu da oyun için fazlasıyla tatmin edecektir ben ses alıyorum mikrofonuyla kesinlikte fiyatına kaçırmayın ben aldığımda daha pahalıydı şu anki indirimine kaçırmamanı tavsiye ederim ürünün özelliklerine Epey'den de bir bak.

Kendim kullanıyorum ve gerçekten F/P ürünü çıkarılabilir mikrofon dönebilen kulaklıklar ve nice nice özelliği bulunuyor bunları yazmamın sebebi daha pahalı modellerde maalesef göremiyor olmamız ve özelliklerinin yanında ses kalitesi olarak da güzel mikrofonu da oyun için fazlasıyla tatmin edecektir ben ses alıyorum mikrofonuyla kesinlikte fiyatına kaçırmayın ben aldığımda daha pahalıydı şu anki indirimine kaçırmamanı tavsiye ederim ürünün özelliklerine Epey'den de bir bak.

Girişi USB değil.

Öncelikle önerin için teşekkürler ama bilgisayarımda jack girişleri çalışmıyor. USB istememin sebebi bu idi.

Fiyat olarak 800 lira altında bulmaya çalışıyorum son çare olarak bu kulaklığı alacağım. Arkadaşım da önermişti bu kulaklığı düşünebilirim, tavsiye için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Öncelikle önerin için teşekkürler ama bilgisayarımda jack girişleri çalışmıyor. USB istememin sebebi bu idi.

Fiyat olarak 800 lira altında bulmaya çalışıyorum son çare olarak bu kulkalıığı alacağım. Arkadaşım da önermişti bu kulaklığı düşünebilirim, tavsiye için teşekkür ederim.

GameNote H2029U RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe yani bu var biraz bütçe artarsa H2002p daha iyi ama.

Tabii o da kenarda dursun, daha uyguna bulamazsam önerdiğiniz 2 kulaklıktan birini alacağım.

Önerdiğiniz için teşekkürler. Kulaklığı aldım çok da memnunum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı