400-800 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

xylm

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
En fazla vereceğim bütçe 800 olabilir. Fiyat aralığı 400 ila 800 diyelim.
Aradığım özellik arkaya yaslanabilmesi ve ayaklarımı bazen topluyorum biraz geniş ya da yan taraftaki engelleri kaldırılabilir.
Uzun süreli oturuyorum 6+6+6 saat bazında 12 saat 18 saat olabiliyor :D
85 kiloyum biraz dayanıklı olmasını isterim. Sandalyede değişik davranışlarım oluyor normal bir insan gibi oturmuyorum :D

baktığım ürünlerin linkleri:

Not: Oyuncu koltuğu makam koltuğu fark etmez sadece bilgisayar başındayken rahat etmek istiyorum arkaya yaslanmak bel sırt desteği almak ve oturup kalkarken bir şeyin engellememesi özgür hissetmek.

Tavsiyeleriniz için şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Adore Mobilya'yı öneririm, 3 yıldır kullanıyorum. 4 kere yedek parça istedim direk gönderdiler.

Kardeşim bu ürün düşündüğüm bütçeyi biraz aşıyor ama :D o kadar eminsen alayım mı? Mİnderi ince geldi bana oturunca tahtaya oturuyor gibi olmayayım ?
Bu Koltuğa bak derim, Tamamen geriye yaslanabiliyorsun.
Hocam benim paylaştığım linklerde de mevcut bu ürün. Ben kullanıcısı olan insanların tavsiyelerini öğrenmek istiyorum. teşekkür ederim

Kardeşim bu ürün düşündüğüm bütçeyi biraz aşıyor ama :D o kadar eminsen alayım mı? Mİnderi ince geldi bana oturunca tahtaya oturuyor gibi olmayayım ?
Bütçeni aşmıyor sepette indirim mevcut ben bu ürünü kullanmadım fakat marka kaliteli.
Adore Manager Elite Soft Deri Yönetici Koltuğu - Siyah VLT-270-DR-1 ben 450 TL'ye bunu almıştım.
Adore Max Office Racing Oyuncu ve Çalışma Koltuğu - Siyah - Gri MXY200SG Koçak önemliyse bunu almanı öneririm, indirimle 712 TL'ye geliyor.

409949

Benim önerim bu. 😂

eğer kavrasın istiyorsanız kullanıyorum.öneririm.

Öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Görsel olarak gözüme hitap ediyor. Kavramasından kastınız sırtımı çevrelemesi ise zaten ben de bunu istiyorum. Arkamda bir destek gibi oturduğum pozisyona ayak uydurması geriye destekli ve dik oturuş desteği gibi. Ancak ürünü deri görünce acaba aşınma ve terletme durumları kafamda soru işareti oluşturdu. Aşınması ve eskimesi gibi durumları çabuk olabilir. Siz ne kadar süreyle kullanmaktasınız?
hocam fakiriz diye alay etmeniz hoş olmadı bizde isterdik 30 bin tl lik ceylan derisi koltuklarında oturmayı

3.yılı dolmuş olması gerekiyor ufak tefek aşınmaları mevcut sadece. terletme derken her koltukta olan şekilde oluyor. fiyatına göre iyi bir koltuk. şu sıralar reklamlarda 600tl'ye görüyorum instagramda güzel gözüküyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı