400 Lira Oyuncu Faresi Önerisi

FaKeReaL

Hectopat
Şu an kullanmakta olduğum SteelSeries Rival 310 faremin sağ tuşu 2 kere basmaya başladı alalı 3 ay olmasına rağmen. Ben yeni bir oyuncu faresi alacağım fakat SteelSeries almaktan çekiniyorum bu sorundan dolayı. 400 liraya kadar bir oyuncu faresi önerisi alabilir miyim? Genelde MOBA, FPS oyunları oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody V7M kullanmaktayım efsane cumada 90 TL gibi bir fiyata düşmüştü. Sevmediğim yanı yağlar üstünde çok belli oluyor

Logitech G502 tavsiye ederim. Servis kalitesi olarakta mouse kalitesi olarakta gerçekten çok iyi bir firma.

Herhangi bir Zowie. Sağ elini kullanıyorsan EC2A veya EC2B. Aktif EC2A kullanıcısıyım.

Deathadder elite, Logitech G502, Zowie EC2A arasında kaldım. Bunlar arasından hangisi daha güzel olur kullanımıma? Steelseries rival 600 tercih edilebilir mi?

Bence almadan önce farenizi garantiye gönderin. Yaparlarsa eskisini satıp tasarrufa gidebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…