400 Lira Oyuncu Faresi Önerisi

Bence almadan önce farenizi garantiye gönderin. Yaparlarsa eskisini satıp tasarrufa gidebilirsiniz.
Böyle yapacaktım fakat faremin skatezleri de çıkmıştı bende yenisini yapıştırdım. Bu yüzden garanti işlem yapmaz. Pek memnun değildim zaten bahane oldu değiştirmem için.
Zowie'ye verilen 350-450 Liraya yazık. Aynı sensörü kullanan daha fazla özellik barındıran fareler aynı fiyata veya daha ucuza bulunabiliyor.
Zowie görünüşü ile pek içime sinmedi zaten Deathadder elite alınabilir mi?

@FaKeReaL hocam tercih size ait ama bence bir Logitech G502 araştırın derim. Satış sonrası emin olun önemli. Zaten kendinizde tecrübe ederek sabitlemişsinizdir bunu. Logitech de satış sonrası desteğe aşırı fazla önem veriliyor bilginiz olsun. Bir araştırın bence. Bunu diyorsam var bir sebebi :) Araştırınca anlayacaksınızdır.

@FaKeReaL hocam tercih size ait ama bence bir Logitech G502 araştırın derim. Satış sonrası emin olun önemli. Zaten kendinizde tecrübe ederek sabitlemişsinizdir bunu. Logitech de satış sonrası desteğe aşırı fazla önem veriliyor bilginiz olsun. Bir araştırın bence. Bunu diyorsam var bir sebebi :) Araştırınca anlayacaksınızdır.
Daha önceden de Logitech kullandım ve en ufak problemim de sıfır ürün göndermişlerdi.
Sakın razer bulaşma, yazılımı berbat.
Polling Rate sıkıntısı var...
Senin yerinde olsam direkt Zowie alırdım...
Bazı kısım Razer övep kötüler iken bazı kısım ise Zowie övüp kötülüyor. Karar vermek çok zor açıkçası.
QP Bilişim'de sanırım 330 Liraydı alınabilir.
Hepsi burada da 330 lira Logitech ile Razer arasında karar verip alcağım teşekkür ederim önerileriniz için.

Daha önceden de Logitech kullandım ve en ufak problemim de sıfır ürün göndermişlerdi.

Bazı kısım Razer övep kötüler iken bazı kısım ise Zowie övüp kötülüyor. Karar vermek çok zor açıkçası.

Ben şahsen bir G502 kullanıcısı olarak tavsiyede bulunuyorum sizlere gerçekten başarılı bir mouse bence tabi. Yazılımı olarakta çok çok kullanışlı ve bilindik ayarlara sahip.

Tercih sizin hocam :)

Cooler Master Türkiye'nin önerdiği 260 Liralık faredeki sensör ile 400 Liralık yazılımsız Zowie EC2-B'nin sensörü aynı.

Logitech G502 ağır bir fare, bunu göz önünde bulundurun.

Böyle yapacaktım fakat faremin skatezleri de çıkmıştı bende yenisini yapıştırdım. Bu yüzden garanti işlem yapmaz. Pek memnun değildim zaten bahane oldu değiştirmem için.

Zowie görünüşü ile pek içime sinmedi zaten Deathadder elite alınabilir mi?
Orijinal değilse yeni skatezleri çıkartıp yollarsanız işlem yaparlar. Sonra da tekrar yollayıp 50TL-70TL uyguna satarsınız. Bütçe yükseltme imkanınız olur hem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı