400 Liraya Kadar Monitör Tavsiyesi

sametcicekkk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemimi yavaş yavaş topluyorum. Msi Z170 M5 anakartımı aldım 8GB tek modül Corsair Ram aldım. Nxzt H440 RE kasamıda aldım işlemcinin vatan stoklarına geçmesini bekliyorum 6700K alacağım. Bütçem baya kısıtlı 400 liraya kadar oyun oynamak için kaliteli bir monitör almak istiyorum ama bu konu hakkında hiç bir bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum. Anakartımda Dvi çıkışı bulunmakta bu arada

Ekran kartımı henüz almadım Pascalı bekliycem. Apu mantığıyla free to play oynuycam. Full Hd olsa yetecektir şuanda

Hocam kasa benim için biraz önemliydi. Viewsonic nasıl bir firmadır?
Üst seviye kalibrasyonlu profesyonel monitörler üreten bir markadır eizo, nec, dell gibi prof sınıf pahalı monitörler arasında en üst sıralarda yer alır. Bu demek değildirki; viewsonic kalitesi, asus, Lg, samsung vs.gibi markalardan iyidir! Viewsonic'in genel kullanıcılar için ürettiği 500 - 1000 lira arası modellerin diğer markalardan bi farkı yoktur. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. Aynı özellikteki bütün monitörler aynıdır oyüzden monitör almadan önce iyi bi fiyat-performans araştırması yapmak gerekiyor yoksa bedavaya 300lira 500 lira fazla para verilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı