400 liraya Monitör ve Am3+ işlemci fanı tavsiyesi

GruBlood

Kilopat
400 lira var bende. Bana bir tane 21.5 inç monitör , birde Fx 6300 için soğutucu lazım.

Monitörü 1920x1080p de kullanacam.

İşlemci ise Oc modda arada 4.1 e çıkıyor genelde 3.7 de sabit.

Not: Monitörde Dvı girişi bulunsun.

Not 2 : Bütçemi aşmasın önerileriniz.

Tepki süresi ne kadar önemli ? 5 ile 2 arasında fark var mı ?

Ben bu monitörün bir üst modelini aldım yakında gelecek. 400 TL'ye oyun için yapılmış bir monitör istediğin gibi DVI girişi de var ve 21''. Bence tepki süresi çok fazla önem arzetmiyor. Ben de bunu denemek için 1ms'lik bir monitör seçtim göreceğiz :)

Yanlış anladınız 400 lira derken işlemci fanı ile beraber 400 dedim sadece monitör önermişsiniz.

www.hepsiburada.com: AOC i2269VW 21.5" 6ms (Analog+DVI-D) Full HD IPS LED Monitör Fiyatı Şu monitör nasıl çok hoşuma gitti kenarları falan güzel bir görünümü var.

Bu da tavsiye edilen bir ürün. Benim önerdiğimden farklı olarak 6ms ve HDMI girişi yok. Siz zaten DVI kullanacağınız için sorun olmaz. Beğendiğiniz ürünü iyice bi araştırın forumlarda da son kararı verecek olan sizsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı