400₺ M.2 SSD önerisi

Bütçe
400

k4t4n4

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Windows'u kurmak için M.2 SSD alacağım. Bütçem 400₺. Önerisi olan var mı?
Windows'u kuracağım için DRAM özelliğinin olması gerekiyor. Kronik sorunu olmayan SSD önerisi olan var mı?

Kingston 250 GB A2000 veya Kioxia 250 GB Exceria güzel görünüyor. Farklı önerilere açığım.

Kingston 250 GB A2000 SA2000M8/250G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kioxia 250 GB Exceria LRC10Z250GG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Seagate hhd kullanıyorum şuanda fakat pek memnun değilim. Çok sesli çalışıyor.
Bunu aldım fakat DRAM özelliği bulunmuyor. Bundan dolayı windows kurulmuyor.

Alternatif olsun diye attım, Ultra 3D'de fena değil.
Giriş seviyesi bir model, CS3030 ve FireCuda ise orta/üst seviye. Pek de alternatifleri olmuyor.
Seagate HDD kullanıyorum şuanda fakat pek memnun değilim. Çok sesli çalışıyor.
SSD'lerde mekanik bir parça olmadığından dolayı ses yapma durumu pek de mümkün değil. Ayrıca markanın bir ürünü kötü diye diğer ürünü de kötü olmaz çoğunlukla, ikisi de farklı ürünler zaten.

Giriş seviyesi bir model, CS3030 ve FireCuda ise orta/üst seviye. Pek de alternatifleri olmuyor.

SSD'lerde mekanik bir parça olmadığından dolayı ses yapma durumu pek de mümkün değil. Ayrıca markanın bir ürünü kötü diye diğer ürünü de kötü olmaz çoğunlukla, ikisi de farklı ürünler zaten.
Evet SSD'lerde ses sorunu yok biliyorum. Kendiniz kullandınız mı daha önceden memnun musunuz? Bir de benim yukarıda belirttiğim ssd'ler nasıl sizce?

Evet SSD'lerde ses sorunu yok biliyorum. Kendiniz kullandınız mı daha önceden memnun musunuz? Bir de benim yukarıda belirttiğim SSD'ler nasıl sizce?
Hayır, kendim kullanmadım, ancak attıklarım güzel SSD'lerdir, kullananlar da memnun kaldı. Benim attıklarım, sizin attıklarınıza göre daha iyi.

@Rivadex CS3030 ve Firecuda arasında kaldım. Firecuda okuma ve yazma değerlerinde daha iyi ve DRAM olarak DDR4 var. CS3030 da DRAM olarak DDR3 var. Yazılım olarak CS3030 un yazılımı yok sanırım ya da ben göremedim.

Şuanda firecuda ya daha sıcak bakıyorum. Siz ne dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı