400₺ Speed mouse pad önerisi

Bütçe
max 400TL

boraa35

Decapat
Daha fazla  
Şu an kullandığım mouse pad eskidiğinden ötürü yeni ve uzun ömürlü bir mouse pad'e geçmek istiyorum.
Speed önerisi istememin nedeni ise aşırı derece de FPS oyunu oynayan biri olmam. Önerisi olanlar bu yorumun altına toplanırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim girmiş alınabilir, Hem control hem speed gibi. Daha çok speed olduğunu hissedebilirsiniz. 90x40 istiyorsanız, Bu kadar kaliteli bulamazsınız sanırım.

İndirim girmiş alınabilir, hem Control hem Speed gibi. Daha çok Speed olduğunu hissedebilirsiniz. 90x40 istiyorsanız, bu kadar kaliteli bulamazsınız sanırım.

Benim bildiğim 90x40'a genelde klavyeyi de koyuyorlar ben pek öyle kullanan biri değilim o yüzden diğer konu açanları da incelerken bu attığınızı gördüm hatta şu an bu modeli araştırıyordum sonradan bir sıkıntı çıkar mı diye. Öneri için teşekkürler başka modeller veya marka da biliyorsanız söyleyebilir misiniz?

Benim bildiğim 90x40'a genelde klavyeyi de koyuyorlar ben pek öyle kullanan biri değilim o yüzden diğer konu açanları da incelerken bu attığınızı gördüm hatta şu an bu modeli araştırıyordum sonradan bir sıkıntı çıkar mı diye. Öneri için teşekkürler başka modeller veya marka da biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
HyperX Fury S Pro bakılabilir gibi. Ondan sonra öneri yoktur bende. Klasse olanı alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı