₺400 SSD önerisi

Bütçe
400

ragoo

Centipat
Anakart
MSI A320M PRO-M2 V2
Merhaba SSD disk almayı düşünüyorum bütçem 400 TL, hangi SSD'leri önerirsiniz? Sistemimde takılı M.2 SSD var.
Anakart modeli: MSI A320M Pro- M.2 v2.
İşlemci modeli: AMD Ryzen 5 3400G.

O paraya HDD alın. Normal şartlarda SSD varken ne amaçla olursa olsun HDD önermiyorum. Arada dağ kadar ömür ve performans farkı olduğundan dolayı. Ama bütçeniz o ise HDD için zorlayın. Yani siz bilirsiniz.

O paraya HDD alın. Normal şartlarda SSD varken ne amaçla olursa olsun HDD önermiyorum. Arada dağ kadar ömür ve performans farkı olduğundan dolayı. Ama bütçeniz o ise HDD için zorlayın. Yani siz bilirsiniz.

Öncelikle sisteminde SSD varsa SSD onermem bos para israfi olur HDD alman daha mantikli 1 TB'lik ama illa SSD diyorsan onerim bu https://www.hepsiburada.com/gigabyt...a=cansa+bilgisayar&url_src=and-product-detail

Oyunları vs yeni diske atmayı düşünüyorum HDD alırsam performans farkı olur mu?

Oyunları vs yeni diske atmayı düşünüyorum HDD alırsam performans farkı olur mu?
Bütçeniz dahilinde ikinci el olarak BX500, Patriot Burst, A400 gibi SSD'ler kovalayabilirsiniz. Kondisyonlarına ise dikkat etmeniz gerekir. He sıfır HDD alırsanız açılış ekranlarındaki bir miktar bekleyiş dışında fark yaratmaz.

Bütçeniz dahilinde ikinci el olarak BX500, Patriot Burst, A400 gibi SSD'ler kovalayabilirsiniz. Kondisyonlarına ise dikkat etmeniz gerekir. He sıfır HDD alırsanız açılış ekranlarındaki bir miktar bekleyiş dışında fark yaratmaz.

A400?

@ragoo CS900, Patriot Burst, HP S700 modellerini alabilirsin. İndirimde yakalarsan 350TL'ye kadar belki bulursun.

Geri
Yukarı