400 TL 7.1 Gaming kulaklık tavsiyesi

Uncle Chaz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mimar
"Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 400 TL bütçem var, FPS oynuyorum ne önerirsiniz?" bu soruyu belki de 100 kere gördü bu forum. Yaklaşık bir haftadır araştırıyorum. Bazı arkadaşlar kendince "en iyi bu diğerleri işe yaramaz " dese de bazıları sayfalarca bilgi paylaşsa da hala emin olamadığım bazı konular var. Kafamda finale 3 tane model bıraktım diğer seçenekleri eleyerek. Fikrinizi sormak isterim kafamdakilerle uyuşursa alacağım artık fazla uzatmadan.

Genelde FPS oynuyorum, sokakta ya da yolculukta kullanmayacağım yani çok estetik kaygılar taşımıyorum bu konuda, 7.1 özelliği olsun istiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Cloud 2 eski bir kulaklık. Parasını haketmiyor. Çok zorlamak istemiyorum derseniz Arctis 3 sizi üzmez. Yarın kargodan gelecek benimki de. Haftasonu incelemesini yaparım.

Bazı arkadaşlar kendince "en iyi bu diğerleri işe yaramaz " dese de bazıları sayfalarca bilgi paylaşsa da hala emin olamadığım bazı konular var.

En iyi kulaklık diye bir şey gerçekten yok. Daha düz, nötr bir ses imzası istiyorsanız Arctis 3, daha sıcak, bassların daha ön planda olduğu bir ses imzası istiyorsanız Cloud II. Corsair'in ses kalitesi pek iyi değil ve sadece USB bağlantılı kulaklıkları pek tavsiye etmiyorum.

G633 ve Kraken 7.1 V2 Sahibiyim, bunu neden söylüyorum dersen, iş görsün verdiğim paraya performansı iyi olsun diye bi kulaklık alacak olsam hiç düşünmez Cloud 2 alırdım. Ancak tasarımı hoşuma gitmiyor almadım. Kraken 7.1 V2 çok memnun etti beni G633 gibi berbat bişeyden sonra, süs püs aramıyosan Cloud 2 al geç bence. Güzel görünsün diyosan bütçe arttırıp Arctis 5 almaya bak, Arctis 3 alma o paraya cıkıp ses kartsız kulaklık alınmaz Corsair Void'in en düşük modelinde bile var ses kartı ona yönel Arctis 3 yerine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı