400 TL anakart işlemci ram önerisi

t1n3mx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bütçem başlıkta belirttiğim gibi 400 tl.

Ben sadece Counter Strike Global Offansive ve League of legends oynuyorum. Eski ekran kartım ati radeon hd 5570 idi. Bu ekran kartında csgoda 30, lolde 45 50 55 fps alıyordum yani yine oynuyordum çok az kasmalara maruz kalarak.

Şuanki ekran kartım R7 240 anakartım P5VD2-VM.
Şuan ekran kartını taktığımda bilgisayarım açılmıyor uyumsuz olduğundan dolayı.

Söylediğim fiyata göre Anakart ve işlemci alabilir miyim bilgisayarın açılabileceği türden. Başka türlü oyun oynamıyorum en düşük özellikli bilgisayarı açıp csgo lol oynayabileceğim şekilde de olabilir.

Ve anakart işlemci alırsam şayet çıkan parçaları değerlendirebilir miyim bilgisayarcıya satmak gibi.
Teşekkür ederim hayırlı günler.

Yardım edebilecek var mı :) bu işlemciyi kullanarak r7 240 ekran kartını kullanabileceğim anakart ta olabilir

Dosya Ekleri

• 3333.png
    3333.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 414
Yalovada oturduğumdan dolayı burada bi güvenilir vatan bilgisayar var oradan alabilirim.
MSI H81M-P33 Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 DVI&VGA Anakart
Intel Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci

Bunlar uygun mudur bir fark yok sanırım.
Birde bunları alıp bilgisayarcıya götürüp taktıracağım için uyumsuzluk sorunu olmaz değil mi. SS de ve yazıya anlattığım bilgisayar özellikleri doğru.

Bu arada teşekkür ederim uğraşıp cevap yazmışsınız fiyatı 500 liraya çekebilirim. Birde boşa çıkan parçaları biryerde değerlendirebilir miyim. Bilgisayarcılar alır mı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı