400 TL Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

xeenoovvvaa

Decapat
Daha fazla  
Bütçem 400 TL. Bluetooth'lu, genelde müzik dinlenecek ve arama yapılacak, fiyat performans bir kulaklık arıyorum. Yardım edebilecek biri var mı?

400TL'ye çok bir şey beklemeyin hocam kalite fıs.

Son düzenleme:
QCY T13 almamanızı tercih ederim ses kalitesi güzel fakat 4 5 ay sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı 3 kere servise gönderdim 290TL'ye aldığım kulaklık için başka sorun üzerinden 380 TL'lik bir masraf çıkardılar.

Kulak üstü demiş
Pardon hocam daha yeni farkettim uyardığınız içi sağolun.

QCY T13 almamanızı tercih ederim ses kalitesi güzel fakat 4 5 ay sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı 3 kere servise gönderdim 290TL'ye aldığım kulaklık için başka sorun üzerinden 380 TL'lik bir masraf çıkardılar.
Sen ne kadar hızlı beğenmedim atıyorsun ya aşık oldum. Bu sorun sende olmuş, herkeste olacak diye bir şey yok. Ayrıca konu kulaküstü.

Pardon hocam daha yeni fark ettim uyardığınız içi sağ olun.

Sen ne kadar hızlı beğenmedim atıyorsun ya aşık oldum. Bu sorun sende olmuş, herkeste olacak diye bir şey yok. Ayrıca konu kulak üstü.

Teşekkürler hocam ben de çok bir şey beklemiyorum kardeşim kullanacak sağ olun.

Bilmiyorum teknik servistende olabilir de 3 kere gönderdim 3'ündede başka bir sorun söylediler sorunu ayrıntılı bir şekilde yazdığım halde.

Teşekkürler hocam ben de çok bir şey beklemiyorum kardeşim kullanacak sağ olun.
Hocam pek detaylı araştıma yapmadım. Forumda sorulan H630BT modeli var, ama hiç araştırmasını yapan olmadı. 400 üstü bir tık çıkabiliyorsanız bunlar var.

Geri
Yukarı