400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Hocam benim yurt dışı telefonumda vardı hiçbir sorun yoktu şarj aletine kadar orijinal verdi adam ve "yanında kulaklıkta ister misin?" diye sordu bende sizin gibi düşündüm. Replikadir dedim. Sonra adam seri numarasını vs okuttu. Ürün Xiaomi'nin kendi sitesinde dahi orijinal gözüküyordu. Yanımda extra o kadar para yoktu. Yukarıda attığınız ürünü yarı fiyatından biraz daha düşük fiyatlara satıyor. Sadece kulaklık değil adamda Watch saattlerde var. Oradan alacağım replika değil yani. Onun haricinde bir sorun olur mu?

Hocam kulaklık ile telefon teknolojisini bir tutamzsınız kulaklık gibi aksesuarların taklitini yapmak çok kolay.

Hocam benim yurt dışı telefonumda vardı hiçbir sorun yoktu şarj aletine kadar orijinal verdi adam ve "Yanında kulaklıkta ister misin?" diye sordu bende sizin gibi düşündüm. Replikadir dedim. Sonra adam seri numarasını vs okuttu. Ürün Xiaomi'nin kendi sitesinde dahi orijinal gözüküyordu. Yanımda extra o kadar para yoktu. Yukarıda attığınız ürünü yarı fiyatından biraz daha düşük fiyatlara satıyor. Sadece kulaklık değil adamda Watch saattlerde var. Oradan alacağım replika değil yani. Onun haricinde bir sorun olur mu?

Hocam bahsettiğiniz satıcı nerede? Bende almayı düşünüyorum da bu kadar para vermeye gerek yok, yurt dışı almak daha mantıklı.

Hocam bahsettiğiniz satıcı nerede? Bende almayı düşünüyorum da bu kadar para vermeye gerek yok, yurt dışı almak daha mantıklı.

Hocam orasını söylersem adamda bende ertesi gün mapushanedeyiz, sonuçta illegal bir iş ve yaptırımları da ağır :D

İ11 VS gibi adamlar bağlama ekrarınını bile çakıyor 50 TL fazla olsun Xiaomi sitesinden olsun garantidede başınız ağırmaz.

İnternetten almadığınım için sorun yok hocam ve seri numarasını dahi okuttuğunuzda orijinal olduğunu görürsünüz. Yoksa sonuna kadar haklısınız size katılıyorum ama devletimizin uyguladığı vergi miktarı bence kabul edilebilir rakamın çok üstünde :(

Hocam orasını söylersem adamda bende ertesi gün mapushanedeyiz, sonuçta illegal bir iş ve yaptırımları da ağır :D

İnternetten almadığınım için sorun yok hocam ve seri numarasını dahi okuttuğunuzda orijinal olduğunu görürsünüz. Yoksa sonuna kadar haklısınız size katılıyorum ama devletimizin uyguladığı vergi miktarı bence kabul edilebilir rakamın çok üstünde :(

Mitçi değilim hocam, ufaktan yardımcı olsanız iyi olurdu...

Geri
Yukarı