400 TL boş kasa önerisi

ares0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 400 TL bütçem var boş RGB kasa almak istiyorum önerisi olan var mı?
Bu arada bilgisayar parçalarım eski. Yeni RGB kasaya taksam sıkıntı yaratır mı veya uyar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alman malı. Bende beyazı var. Intel 4. nesil sistem var bende her türlü kurulur, bana teşekkür edersin.

Alman malı. Bende beyazı var. Intel 4. nesil sistem var bende her türlü kurulur, bana teşekkür edersin.

Dosya Ekleri

• IMG_20200516_002436.jpg
    IMG_20200516_002436.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 55

Kasada sadece 1 adet fan var
Dark Guardian Mini 4x12cm Fixed RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGRMINI) | Teknobiyotik bu kasayı almanızı öneririm önü mesh panel ve 3 fan önde 1 fan arkada anakartınız ile uyumludur büyük ihtimalle.

Kasada sadece 1 adet fan var
Dark Guardian Mini 4x12cm Fixed RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGRMINI) | Teknobiyotik bu kasayı almanızı öneririm önü mesh panel ve 3 fan önde 1 fan arkada anakartınız ile uyumludur büyük ihtimalle.
Benim Sarkoon kasa 3 renkli fan ile geliyor ben iki tane daha taktım mavi Işıklı oldu. Hiç ses yok malzeme kalitesini başka markalarda görmedim.

Benim sarkoon kasa 3 renkli fan ile geliyor ben iki tane daha taktım mavi ışıklı oldu. Hiç ses yok malzeme kalitesini başka markalarda görmedim.

Sizin yolladığınız üstteki tek fanlı bu 3 fanlı ve bu ürünün satışı yok ama biraz fiyatı tuzlu olabilir belirteyim.

arkadaşlar alma amacım görünüş önde 2-3 adet rgb fan istiyorum çok ışık olsun aklımda bunlar var sizce benim sistemime uyarmı ve güzel mi

Arkadaşlar alma amacım görünüş önde 2-3 adet RGB fan istiyorum çok ışık olsun aklımda bunlar var sizce benim sistemime uyar mı ve güzel mi?

Böyle markalara bulaşmayın asla PowerBoost, GameBoost, GamePower gibi markalara bulaşmayın.

Sizin yolladığınız üstteki tek fanlı bu 3 fanlı ve bu ürünün satışı yok ama biraz fiyatı tuzlu olabilir belirteyim.

Arkadaş 400 TL. Fiyat maksimum demiş bu da 399 TL. Kargo bedava, onun dışında diğer modelleri de olur. Ben çok marka kullandım, inanın almanlar boş iş yapmaz. Ürünlerin hepsi ödül dolu. Bu kadar modüler bir kasa kalite görmedim. Cooler Master'dan geçtim bu kasaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı