400 TL bütçe ile kulaklık tavsiyesi

Yigitrei06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba şu anki kur ile ne kadar mümkün bilmiyorum ancak 400 TL'ye iyi bir mikrofonlu oyuncu kulaklığı tavsiyeniz var mı? Link ile beraber verirseniz sevinirim.

HS35'e 387 TL verilmez. Ben 280 TL'ye almıştım geçen ayın 29'unda İtopya üzerinden. Acil değilse indirim bekleyin. 300-350 TL arasına ineceğini varsayıyorum indirim olursa. Dolar arttığı için belki hiç indirmezler :D
Aslında gayet tatlış bir HS35 var fakat mikrofonu sizin için ön planda ise HS35 iyi bir seçim olmayabilir. Razer Taimat 2.2 alabilirsiniz.
Mikrofonun mikrofon basını 10 dB arttırıp ağızdan uzaklaştırınca hem nefes patlaması olmuyor hem de ses yeterli düzeyde gidiyor.

Evet mikrofon biraz daha ön planda ama Razer ile HS35 arasında alınan seste bariz farklılıklar var mı? Bir de neden mikrofon için HS35 tavsiye etmiyorsunuz?
Mikrofonu ağzınıza yakın tuttuğunuzda nefes patlamaları oluyor. Çözmek için yukarıda yazdığım iki küçük olayı yaparsanız güzel bir mikrofona dönüşüyor.

Mikrofon olarak sorunları olması tedirgin etti bütçeyi 500 yapsam daha temiz bir mikrofona sahip olan kulaklık var mı?

450 TL'ye benim de kullandığım SteelSeries Arctis 1 var mikrofonu gayet güzel ve memnunum. Bunun dışında Razer taimat 2.2 var daha da o fiyat bandında aklıma bir model gelmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı