400 TL ekran kartı ve PSU tavsiyesi

Tüh :) Stabil 300 w verebilseydi Gtx 750ti önerecektim. Ultra ayarlarda BF4'ü 40 fps ile oynayacaktınız.
Darboğaz sorunu olup olmayacağını anlamamız için pc'nizin özelliklerini yazar mısınız?

Tüh :) Stabil 300 w verebilseydi Gtx 750ti önerecektim. Ultra ayarlarda BF4'ü 40 fps ile oynayacaktınız.
Darboğaz sorunu olup olmayacağını anlamamız için pc'nizin özelliklerini yazar mısınız?
Linkini atabilir misiniz acaba? Belki ikinci el bulabilirim 300W.

Diğer modellere göre neden fiyatı daha düşük?

Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Asus Gtx750 Ti Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu iki kart da 300 watt'ta stabil çalışacaktır. Ancak çift fanlı Asus'un modelinde 6 pinlik ek güç girişi var onu almayın sakın.

Ek olarak 1600x900 çözünürlükte sizi şaşırtacak performans verecektir. Ben de çok kısa zamanda bu ekran kartını alacağım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ancak pc'nizin özelliklerini bilmemizde fayda var. Pc'niz ile uyumlu olmayan bir kart önermek istemeyiz.

2. el bir 300W psu bulursam MSI olanını düşüneceğim. Çok teşekkürler...

Hocam dikkatli olalım ama. Bazı psu'lar 300w yazmasına karşın o gücü stabil üretemeyebiliyorlar. Siz 350w sağlam bir psu bulursanız takın derim. Ne olur olmaz.

Asus Hd7790 Directcu 2 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Xigmatek Tauro Serisi 80Plus 500W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

Eğer bulamazsanız bunları alın. Sizi üzmez 7790.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı