400 TL F/P kulaklık önerisi

SWOZY16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MONİTÖR : ASUS VG1A 23,8" 165HZ 1MS
EKRAN KARTI : GIGABYTE RTX 3060 EAGLE 12GB
İŞLEMCİ : İNTEL İ3-12100F 12.NESİL
ANAKART : GIGABYTE-H610M
RAM : CORSHAİR 3200MHZ (8X2)
SSD : KİNGSTON 500 GB
HDD : SEAGATE BARRACUDA 500GB
KASA : RAMPAGE REACTİON
Meslek
ÖĞRENCİ
400 TL bütçem var. F/P kulaklık önerisi bekliyorum.

Gamepower Warlord 7.1 öneririm hocam, 690 TL ancak fiyatına göre gerçekten müthiş ses kalitesi var ve gerçekten rahat, arkadaşımda vardı benim Steel'den aşağı kalır yanı yoktu.

Gamepower Warlord 7.1 öneririm hocam, 690 TL ancak fiyatına göre gerçekten müthiş ses kalitesi var ve gerçekten rahat, arkadaşımda vardı benim Steel'den aşağı kalır yanı yoktu.

Ayrıca 400 TL civarına alacağınız kulaklıklar Game Booster gibi markalar olur, erken bozulur pişman olursunuz.

Ayrıca 400 TL civarına alacağınız kulaklıklar Game Booster gibi markalar olur, erken bozulur pişman olursunuz.

Bende şu an platoon PL-2420 var gayet iyi çalışıyor ayrıca havalı bir şey istiyorsan ışığı da var üstelik Trendyol'da indirimle 250 TL olmuş şimdi baktım.

400 TL bütçem var. F/P kulaklık önerisi bekliyorum.

Bütçeni 140 lira aşıyor ama ses kalitesi güzel bir kulaklık. Kendim de kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayrıca zaten 400TL'ye bu devirde güzel kulaklık bulman çok zor. Bu kulaklık hem bütçeni aşmaz hem de kalitelidir öneririm. Aynı şekilde ses kalitesi gibi mikrofonu da güzel.

Ayrıca 400 TL civarına alacağınız kulaklıklar Game booster gibi markalar olur, erken bozulur pişman olursunuz.

Ayrıca 400 TL civarına alacağınız kulaklıklar Game booster gibi markalar olur, erken bozulur pişman olursunuz.

Yalnız önerdiğin Gamepower'in Game Booster'dan farkı yok.

Tavsiye için eyvallah kanka. Peki bu kulaklığı nasıl yorumlarsın? Gamepower Magnus V2 Siyah Gaming Kulaklık - incehesap.com

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı