400 TL Fare önerisi

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar dün G203'üm ömrünü tamamladı, yeni bir mouse arıyorum. Deluxe M700 diye bir mouse öneriyorlar, eğer bariz bir dezavantajı yoksa almak isterim. Ellerim büyük değil, CS:GO oynuyorum arada sırada, düşük sens oynarım. G203'ün sensörü bana yetiyordu fakat daha iyi bir sensörü deneyeceğim inşallah alırsam. Tutuşum ne tam bilmiyorum fakat avucum yapışık, claw ve palm arası bir şey. M700'ün Click Latency'si fazla demiş bir arkadaş ama o nedir ve doğru mudur bilen var mı? Zaten mouse 1000HZ'dir diye düşünüyorum ve ne için gecikmesi olsun anlamadım. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum dostlar.

Az daha çıkarsan

Merhaba arkadaşlar dün G203'üm ömrünü tamamladı, yeni bir mouse arıyorum. Deluxe M700 diye bir mouse öneriyorlar, eğer bariz bir dezavantajı yoksa almak isterim. Ellerim büyük değil, CS:GO oynuyorum arada sırada, düşük sens oynarım. G203'ün sensörü bana yetiyordu fakat daha iyi bir sensörü deneyeceğim inşallah alırsam. Tutuşum ne tam bilmiyorum fakat avucum yapışık, claw ve palm arası bir şey. M700'ün Click Latency'si fazla demiş bir arkadaş ama o nedir ve doğru mudur bilen var mı? Zaten mouse 1000HZ'dir diye düşünüyorum ve ne için gecikmesi olsun anlamadım. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum dostlar.
Gecikmesi yok alabilirsiniz.

Az daha çıkarsan
Çok tatlıymış fakat o kadar çıkmam ne yazık ki mümkün değil hocam :( Bunun alt modeli var onu öneriyorlar normal M700'ü, siz de önerir misinz?

Kullanıyorsunuz diye duydum teşekkür ederim hocam, yine de önerilere açığım şuanlık bu mouse'u alacağım diye düşünüyorum.
@Berkay Kiraz Hocam U ile Normal M700 arasındaki fark nedir tam olarak?

Madem eliniz büyük değil, o zaman Viper Mini alabilirsiniz. Razer sensör konusunda piyasada liderdir.
Çok pahalı ve çirkin hocam. Bir de elim minik değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı