400 TL fare önerisi

Bütçe
400 TL
Bakmayın siz bu yorumlara... gayet iyi bir mouse. Kullandım ve memnunum. Bu forma özel ezberledikleri bazı ekipmanlar var onun dışında bir ekipman yazınca çılgına dönüyorlar. Tavsiyemdir pişman olmazsınız.

Kullandın diye ürünün uzmanı olmadın. Kullanılan Switch'ler orta veya uzun vadede çift tıklama yapıyor. Kaç tane tanıdığım kullandı, aynı sorunu yaşadı. 2 sene önce ben de kullanıyordum. Çift tıklama yapacak kadar uzun kullanmadım.

Kullandın diye ürünün uzmanı olmadın. Kullanılan Switch'ler orta veya uzun vadede çift tıklama yapıyor. Kaç tane tanıdığım kullandı, aynı sorunu yaşadı. 2 sene önce ben de kullanıyordum. Çift tıklama yapacak kadar uzun kullanmadım.

Kullandığım ürün hakkındaki yorumumu söyledim. Kulaktan dolma bilgileri değil...

Kullandığım ürün hakkındaki yorumumu söyledim. Kulaktan dolma bilgileri değil...

Söyleyebilirsin. Yeterince bilgiye sahip değilsin. Rampage kullanan birisi de gelir kendince yorumunu yapar. Geçen gün aldım çok iyi fare her yerinden ışık çıkıyor diye.

Bakmayın siz bu yorumlara... Gayet iyi bir mouse. Kullandım ve memnunum. Bu forma özel ezberledikleri bazı ekipmanlar var onun dışında bir ekipman yazınca çılgına dönüyorlar. Tavsiyemdir pişman olmazsınız.

Öyle diyorsan öyledir foruma gir bak G203 cıft tıklama sorunundan millet sikayetci 12 yıllık sensör kulanıyor ani dönüşlerde mouse tepki vermez ama bize ezberci diyosunda bu kadar insan bosuna mı G203 alınmaz diyor.

Geri
Yukarı